Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyámról lenne szó?!

A kiskutyámról lenne szó?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kiskutyám kétszer hányt és nem tudjuk, hogy miért. Egyszer napközben egyszer pedig éjszaka. Ezek az esetek egymást követő napok voltak. Az első esetnél a tápot hányta ki,másodiknál éjszaka azt a pizzaszéldarabot hányta ki amit apukám adott neki este. Esetleg valami diétát tudnátok mondani? Nem tudom,hogy mi lehet vele. De amúgy élénk és semmi baja nincs,ugyanúgy ugrál szaladgál. Annyi, hogy felmegy az ablakba és ott napozik egész nap. De ez így van mióta itt lakunk. Spániel és foxi keverék,lány 8 éves. Nagyon szeretem,remélem nem lesz semmi komolyabb baja. Előre is köszi a válaszokat. :)


13/L



2013. okt. 31. 13:23
 1/9 cintikee9603 válasza:
78%
ha kapott féreghajtót vagy oltást mostanában akkor attól os hányhat :) vagy ha sokat eszik egyszerre, nekem egy stafford kityusom van és ő is szokott ezektöl hányni de nem lesz nagyobb baja :D
2013. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyat mondok, hogy te magad se fogod elhinni: állatorvos!
2013. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Vidd el állatorvoshoz :)
2013. okt. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát talán,nem pizzával kellene etetni.


8 éves,ha nem jó minőségű ételt kapott eddig,sok maradékot,rossz tápot,akkor simán elképzelhető,hogy még egy keverék strapabíró gyomrát is kicsináltátok 8 év helytelen táplálás alatt.


Milyen tápot eszik?

Mit szoktatok még neki adni tápon kívül?

2013. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Helytelen taplalas rossz tap bla bla bla...az en YORKIM a kkenyes kutyuskam hazikoszzon mekis kajan es szaraztapon neha macskakajan nott fel es koszoni szepen nagyon jol van 11 eve...
2013. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5. attól mert valaki szereti a falba verni a fejét és meg van róla győződve róla hogy ez tök jó, attól még nem kell másnak is azt tennie -.-
2013. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,azóta nem hányt,kicsit diétáztattuk. Amúgy nem tudnám elvinni állatorvoshoz mert jelenleg Németországban lakunk és picikét tudunk csak németül. Apukám tud de ő sem annyira hogy el tudja mondani hogy mi a baja. De a lényeg az , hogy már jól van. Amúgy 4.-nek írom,mindig is kicsi korától fogva kapott ilyen dolgokat,egy egy falatot, nem hiszem el hogy te nem adtál egyszer sem a kutyádnak semmit ami nem neki való. De nem akarok veszekedni csak szerintem ezért nem kellett volna engem piszkálni. Szóval köszi mindenkitől.
2013. nov. 2. 10:41
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy sem pizzával etetjük,csak egy kis db-ot kapott. és az sem nagy volt.
2013. nov. 2. 10:43
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok,ha hiszed,ha nem,az én kutyám TŐLEM soha nem kapott ilyen dolgokat.Csak húst,zöldséget,rizst és tápot.


Párom ad neki néha a saját kajájából egy falatot,de én ilyenkor mindig leszidom,mert nem szeretem ha péksütivel vagy hasonlókkal tömi,mert egyszerűen nem kutyának való étel.


De örülök,hogy már jól van.

2013. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!