Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért történhetett ez?

Miért történhetett ez?

Figyelt kérdés
Most valami fehér nyálkás slejm távozik időközönként! Egy magyar orvossal konzultáltam ezután, hogy mondja meg mi történhetett? Mert semmit nem tudok! Az injekció nevét sem közölték velem, csak annyit hogy általános. Lehet kevés százalékban így reagál a szervezet? Rutinnak indult..... Wolfi 1éves husky! Ma termint kaptunk ivartalanítására! Fajtiszta! Családtag! Rengeteg olvatottság, körüljárás, izgalmak! Ez rutin mondják! Injekció, altatás! Rossz reakció, szívstabilizálás, infuzió, és még mi tudja még! Nem engednek be! Hazaküldenek,3-4-5h várakozás! Végre állapota javult, műtétre nem került sor! 23. án teljeskörű kivizsgálás!

#ivartalanítás #Husky kan #Mi történhetett?
2013. okt. 31. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Honnan távozik micsoda?


Nem nagyon értem a kérdésed,elvitted ivartalanítani kapott egy oltást,emiatt valahonnan nyálkás dolog folyik,majd történt valami,nem lett ivartalanítva,és vissza kell mennetek 23-án??


Kérlek,érthetőbben írj,mert nekem nem tiszta.

2013. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szegény ti...Jó kis izgalmak egy ivartalanításnál. Sajnos, elképzelhető, hogy valami rejtett baja volt a kutyádnak és az jelentkezett altatáskor.

Nálam egy kutyámnál műtét alatt derült ki, hogy bizonyos altató szerre allergiás. Az ilyen dolgokat sajnos nem lehet előre tudni.

2013. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a szöveget a google fordítóval csináltad külföldiből? Vagy hogyan sikerült ennyire értelmetlenre?
2013. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy magyar, akkor írj angolul, segítek úgy, de ez így érthetetlen :)
2013. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Do you speak english?
2013. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!