Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akarok venni egy shetland-i...

Akarok venni egy shetland-i juhaszkutya-t es ha igy tervezzem meg a a hetkoznapjainkat igy jo lesz (tobbi lent)?

Figyelt kérdés

Mig amikor el is vagyok menve az iskolaba nalunk mindig van valaki itthon de nem fog unatkozni?

Amikor haza erek akkor el viszem setalni meg futattom aztan haza jovunk fesules,meg ettetem az etetest reggel akkarok adni neki de hogy oszam be?

Es week-enden egesz nap jatszunk mert akkor tudok a leg jobban foglalkozni vele.

Es milyen etel ajanlotok?


2013. nov. 1. 10:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom hath igen szerelmes lettem ebbe a kutyaba reggel meg probalok hamarabb fel kellni igy lesz idom egy rovidebb setara de az elso hetekben nem lesz egyedul mert vakacioban akkarom meg venni igy konnyebb lesz mert szegeny kicsi meg el valasztva az otthonatol az anyukajatol meg minden.
2013. nov. 1. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!