Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog mindent...

Francia bulldog mindent megrág. Mit lehet tenni? Hogy leszokjon rola? Ha megyek a szobaba a labamat mindig elkapja. Mind 1 hogy nadrag van rajtam vagy nadrag nelkul vagyok. Kezemet is allandoan harapdalja.9 hetes

Figyelt kérdés
ertem hogy kölyök de azert eleg zavaro.ha raszolok hogy pfujj meg kicsit orrara legyintek meg jobban rakezd es meg tetszik is neki
2013. nov. 2. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Millió egy ilyen kérdés van, szerintem keresgélj. Amúgy teljesen normális viselkedés egy kölyök kutyától Játssz vele sokat, és legyen a te döntésed, hogy mikor van játék, és mikor nincs. Mikor játék van, alaposan fáraszd le, hogy két játék között pihenjen.

Tudom, hogy az oltások miatt elvileg ebben a korban még nem szabadna kihordani, de én mindig fontosabbnak éreztem a szobatisztaságot, a szocializációt, és a kiegyensúlyozott életmódot, mint a 100%-os biztonságot, és mindig megúsztam. Két oltással már simán vittem ide-oda az ebet.

Így fáradtabb, tanul a kutyatársaktól is, és megtanulja, hogy a játéknak kint van a helye, a pihenésnek meg bent.

2013. nov. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kutya addig megy el ameddig engedik neki. Ezt a fajtát nem kutyának veszik, hanem házikedvencnek, nem nevelik hanem tutujgatják. Ha a falkavezér pozícióra aspirálsz, akkor el kell érd h tiszteljen, először a figylemét kell megszerezni mert anélkül nehéz lesz. Három dologra van a kutyának szüksége, testmozgásra, fegyelemre, és szeretetre, és ebben a sorrendben. A francia bulldog ráadásul egy elég sunyi fajta, imádja ha körülötte forog a világ, és ezt ki is használja, a gazdáik meg nem arról híresek, hogy kutyát nevelnek belőlük, mert többnyire csak ajnározzák, mint valami gyereket, ugyan úgy kell velük bánni, mint bármely más ebbel akiből kutyát akarsz faragni, következetesen és fegyelmezni kell.
2015. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ez egy kölyök kutyánál teljesen normális dolog, viszont gyorsan le kell róla szoktatni! Nekünk már 4 éves a bulldogunk, viszont most van egy 5 hónapos csivavánk és nála is bevált ami a bulldognál. Amikor elkezd rágcsálni vagy harapdálni, dugj a szája elé egy játékot és azonnal rácsap! Ezt mindíg csináld, ha harap vagy rágcsál. Nekünk villámgyorsan megtanulta mind a kettő, hogy csak a játéko rágjuk és harapjuk. Nem szabad leszídni, vagy ne adj isten rácsapni.Csak egy szó nélkül odaadni neki a jétékot. A lakásba és a kertbe sem rágtak semmit szét vagy meg.
2015. szept. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!