Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szeret engem ennyire a...

Miért szeret engem ennyire a kutyám?

Figyelt kérdés
2 hónapos volt amikor hoztuk. Nagyon szeret engem, hiába van kint más az udvaron akkor is fekszik az ajtó előtt még ki nem megyek. Ha kint vagyunk az utcán nem tágít tőlem. Ha elmegyek tőle messzire akkor nyűszög utánam majd megvan veszve. A kerítésen is próbál kiszökni, hogy jöhessen utánam. Leül az ablak alá és néz engem az ablakon keresztül akár órákor át. Mindig játszani akar velem. Minden parancsot elsőre megcsinál ha én mondom másnak nem. Most 9 hónapos.

2013. nov. 2. 09:47
 1/9 A kérdező kommentje:
* órákon át.
2013. nov. 2. 09:48
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
az elsőnek igaza van
2013. nov. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hááát, nem tudni miért szeret téged ennyire. De vannak emberek, akiket a kutyák kifejezetten szeretnek, a nővérem például ilyen. Ő sokkal inkább macskás típus, de akárhova megy, a kutyák követik...A mienk is imádja. Ott sündörögnek a lábánál, a kóbor kutyák is mind odasereglenek köré, senki sem tudja miért. :) De az is lehet, hogy csak szimplán egygazdás, és az az egy gazda az te vagy neki, és érted él. Elfogad falkavezérnek, de a többieket nem. Én a helyedben örülnék neki!
2013. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Örülök is neki csak furcsának tartom. Engem is követnek a kóbor kutyák meg macskák XD
2013. nov. 2. 11:05
 5/9 sippara ***** válasza:
100%
Azért én a nyüszítés és szökési próbálkozás alapján pont nem mondanám azt,hogy falkavezérnek tart, és az összes többi általad leírt dolog sem erre utal, kivéve talán a parancsteljesítés, de eszméletlenül sok "szétesett" kutyát ismerek, akik ettől függetlenül mindent megcsinálnak a gazdinak - amíg nekik nem okoz kellemetlenséget.
2013. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz "szétesett" kutya alatt?
2013. nov. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sippara ***** válasza:
A mindenféle gazditól származó irányítást, stabil hierarchiát, megfelelő szellemi- és fizikai fárasztást nélkülöző, ebből kifolyólag falkavezéri szerepbe belekényszerült, frusztrált-ideges kutyákat értek a "szétesett" kifejezés alatt.
2013. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
cuki lehet :) milyen fajta?
2013. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Újfullandi, csak nem a teljesen fekete hanem amiben van fehér is.
2013. nov. 3. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!