Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kertesházban élő kutyátokat...

Kertesházban élő kutyátokat minden nap viszitek sétálni?

Figyelt kérdés

4 hónapos múlt a kutyám nemrég. Eddig 1-2 kivétellel minden nap mentem vele sétálni, az utóbbi egy hónapban pedig nem is maradt ki nap. Viszont ma nem érzem olyan jól magam, hogy kimenjek vele.

Csak bűntudatom van miatta, mert tudom, hogy neki mindig ez a nap fénypontja...

Nyeljek egy nagyot és kivigyem mégis vagy hagyjam szegényt itt szomorkodni?



2013. nov. 2. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
7%

Mi keretesházban lakunk és nem visszük el sétálni,mert nagy az udvar,nem is voltak hozzá szoktatva.

Ha olyan helyre megyünk pl kirándulni a szabadba,vagy horgászni akkor elvisszük őket,de mivel nagy az udvar kert így nem.Viszont ha te már hozzá szoktatad akkor persze hogy várja és igényli.De teszem azt ha egy két nap kimarad abból mé nincs gond.Menj ki és játsz vele a kertben szerintem,ha meg már jobban leszel jöhet a séta.

2013. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Négy kutyánk van kerteshézban és szinte minden nap megyünk sétálni velük az erdőbe. De ha egy nap valami miatt kimarad, azért nem lesz büntudatom. Szerencsére ritkán fordúl elő.
2013. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
77%

Egyáltalán nem gond, ha NÉHA kimarad egy-két nap.

Ha annyira nem vagy rosszul, akkor a kertben játssz vele. Pl. eldobsz egy játékot a susnyába, miközben kutyádat elzárod, vagy befogod a szemét...a játék keresése szellemileg jól megdolgoztatja a kutyádat :)

2013. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
69%

A lényeg kimaradt :D

Igen, minden nap sétálunk, kétszer is 99%-ban.

Aztán néha kimarad egy séta, esetleg egy egész nap is...de ez NAGYON RITKA

2013. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Igen, de persze azért van, hogy 3-4 nap kimarad, mondjuk egy hónapban...


Ha nem érzed jól magad, akkor inkább ne vidd! Oda kell rá figyelni és ha alapból nem érzed jól magad, az csak ront a helyzeten. Mivel nem panelban laksz, hogy muszáj levinni, így semmi baja nem lesz, ha pár napot mondjuk otthon van. Azért persze otthon játssz vele!

2013. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40 fokos melegekben nem járunk ki,egyébként igen.
2013. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Én minden nap kétszer viszem az enyémet, és bűntudatom van, ha egy-egy alkalom kimarad. :) Pedig itt a hatalmas kert, de megsúgom, nem ér semmit energia-levezetés szempontjából. Azt mondják, minek viszem, majd otthon elszaladgál a kertben aztán attól kifárad...Hogyne, persze. Max. attól ha lerántja a hintaágyról a párnát és lerágja a csücskét. Meg szerez egy kartondobozt és miszlikbe aprítja. Mert ilyeneket csinál, ha nem fárasztom le. (Puli)
2013. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Közben az eső is eleredt úgyhogy úgy döntöttem a mai inkább kimarad. Majd adok neki helyette valami komolyabb rágcsát engesztelésül.

2013. nov. 2. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!