Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismeri valaki a Rex Alapítvány...

Ismeri valaki a Rex Alapítvány munkáját? Milyen körülmények között vannak ott az állatok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nézd meg személyesen.én az állatszigeten voltam,ott teljesen jó körülmények között voltak,rendezett helyen.Az ott dolgozók is rendesek voltak,ano kutyát szerettem volna örökbefogadni menhelyről,ezért látogattam ki.
2013. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tegnap volt egy hete,hogy egy éheztetett kutyát cuccoltunk fel hozzájuk Bács-Kiskun megyéből.Nagyon rendezett körülmények,nagy kennelek,tisztaság.

Hétköznap délelőtt voltunk,akkor is sok önkéntes volt kint sétáltatni.

2013. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Mi hoztunk a rexből kutyust,mindenki mással meg voltam nagyjából elégedve,de vele nem.Kölyök volt,talán 2-3 hónapos.

2 hetes karantén ideje pont aznap járt le,de a kutyus iszonyat koszos,saras és kakis volt mindenhol.Nem aznapi kosz volt rajta.A nyakörv,ami rajta volt iszonyat büdös és mocskos volt.


Valamint,egy menhelyen sem KÉRTEK pénzt tőlünk,csak örültek ha adunk,itt 10 ezer Ft-ort KÉRTEK el a kutyáért,ami nem probléma,amúgy is adtuk volna,amúgy lehet,hogy még többet is,de így nem.


Mellesleg bőven van információm arról,pl. az adó 1%-ból ők mennyi pénzt zsebelnek be,és lehetne jobban is tartani a kutyákat.

Vannak szerényebb szervezetek,akiknél minden nap 3x van séta,és szorosabb a kapcsolat is a kutyákkal.Mindezt 2 állandó dolgozóval és rengeteg önkéntessel.

A Rexnél több állandó dolgozó,meg sajtóreferens meg minden van,mégis bezárnak délután és már csak másnap reggel van foglalkozva a kutyákkal.

2013. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Hát tudnék olyan dolgokat mondani a Rexről, hogy az emberek füle kettéállna. Az viszont tény, h a látszatra nagyon tudnak adni. Mint a fényes alma, ami belül rohad.
2013. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Leadtam hozzájuk egy az udvarunkba bedobott kismacskát. Két hét múlva nem élt, mert parvo vírus járvány volt náluk a macskák között és "nem vették észre".....
2013. nov. 3. 06:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt tudom,hogy az éhező kutyát rajtuk kívül egyetlen szervezet nem vállalta,még csak nem is válaszoltak a segítségkérésemre.A kutyák,akiket ott láttam,jó állapotúak és tiszták voltak.Jártam pár menhelyen,dolgoztam gyepin,van összehasonlítási alapom.
2013. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Én rendszeresen oda járok, lovagolni, kutyasuliba, stb stb

Amikor ott vagyok (Hetente 2-3x) mindig lemegyek, és eddig nm lehet panaszom.szépek, tiszták a kennelek, minden nap tisztítják őket, kedvesek a kutyákkal,macskákkal :)

2014. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!