Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül az ivartalanítás?

Mennyibe kerül az ivartalanítás?

Figyelt kérdés
azt hallottam, hogy ez súlytól/tömegtűl és mérettűl függ.mindegyik méretben, ill. súlyban érdekelne.

2013. nov. 3. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Hát meg orvostól és rendelőtől is függ :D Hívd fel azt,ahova vinni szeretnéd és kérdezd meg,de előtte tudd a kutya pontos súlyát és korát.


Amúgy szerinted valaki fejből betéve tudja 2,5 kg-tól 70-80 kg-ig hogy az országban fellelhető rendelők mennyiért csinálják??


Meg az ivarát sem írtad le.

Na de általánosságban:

szukáknál legolcsóbb 10-12 ezer (ez olyan yorkiktól a max 10 kg-os kutyákig)

legdrágább 40 ezertől felfelé,ez 35 kg-os kutyáktól felfelé.

Kanoknál 5-8 ezertől a legkisebbek, legnagyobbak 25-30 ezertől.

2013. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk 30.000 volt 15 kilós szuka kutyánál(mindennel együtt), meg eltaxiztunk csórikámmal még 20ezret. meg azért illik beszerezni betadinet, kutyapelenkát (nekünk nagyon hasznos volt ébredezéskor), valamilyen nagyon jó minőségű konzerv kaját 1-2 napra, hogy ne legyen székrekedése, a többi már csak tőled függ, nálunk végezetül elég sok pénzt elvitt.:/
2013. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


ez egy őszi akció, amit több helyen igénybe lehet venni. Sok sikert!

2013. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja igen, ez az akció szuper! mindenképpen használd ki, ha tervben van. nekem elég érdekes egészségügyi múltja van a blökimnek, ezért nem mertem új orvoshoz vinni, de ez az akció nagyon jó, és úgy tudom, évente csak 2x van.
2013. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mi ezt az akciót használtuk ki: [link]


egy borzalmas helyről mentett, agyonszülesztett, sérves, szétszabdalt hasfaló kutyussal...olcsó, precíz, fantasztikus az orvos...annyira pici sebet vágott. hogy el sem hittem....megmentette a picikém életét...és ez nagy szó, mert ő egy francia bulldog, 7 éves, minimum 7x műtötték, altatták már...aki ismeri a fajtát, náluk egy altatás is marha nagy kockázat...


nála 10 -15 ezer, de csak DEC 1ig.

2013. nov. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!