Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire tetszene, ha jóban...

Mennyire tetszene, ha jóban lennél a szomszéddal, és az átjárna kutyázni hozzád?

Figyelt kérdés

Kertes házban laknál. Mondjuk lenne kulcsa a kapuhoz, mert jóban vagy vele, és megkérheted, hogy etesse meg a kutyát ha nem vagy otthon.

És ha unatkozna bármikor fogná magát, és átmenne hozzád kutyázni.

Mennyire díjaznád?



2013. nov. 3. 18:23
1 2
 11/16 Akiteki ***** válasza:
100%
Bár nekem lenne ilyen szomszédom! De a miénk csak az üres pálinkásüveget dobálja át a kerítésen.
2013. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

engem rohadtul zavarna.

és ha már nála van, akkor azt mondom neki, hogy kell az a kulcs, mert otthagytam a sajátomat valami rokonomnál.

2013. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez már csak azért sem szerencsés mert ha valami eltűnik a telekről vagy a házból akkor benned marad a kétely hogy neme a szomszéd volt-e.

Én szerencsére nagyon jóba vagyok mind2 szomszédommal, és ha valamelyik el is megy nyaralni, így is csak a kertjükhöz kapok kulcsot, de azt vissza is adom ahogy megjönnek.

És nem a bizalom hiány miatt, mert akkor kert kulcsot sem kaptam volna. A fészerükben is van érték, de mert így biztos kivan zárva annak a lehetősége hogy ha valami eltűnik akkor benned van hogy neme a szomszéd...

Meg ügye hogy ne lehessen lemásolni.


Én nem örülnék neki, most gondolj bele intim kettesben vagy, és egyszer csak valaki benéz az ablakon.

Főleg hogy ilyen ember, aki be sem csenget vagy valami hanem csak úgy, ennek biztos nem adnék kulcsot, de még csak be sem engedném.

2013. nov. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van kulcsom a szomszédhoz, minden nap átjárok megsétáltatni a kutyáját. Ő már idős, nem foglalkozik nagyon vele én meg tudom vinni a sajátom mellett. Nem megyek be hozzá, csak kihívom a kutyát.
2013. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar,ajánlott egy zárcsere a kapun,mivel sajna tönkre ment.
2013. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy van, hogy ha elmegyünk 1-2 hétre nyaralni, akkor adunk a szomszédnak kulcsot, hogy pl locsolgassa a virágokat vagy csak ha valami gyanúsat lát pl akkor be tudjon nézni, fordítva pedig ugyanez. (kutya jön velünk, ez nem gond) De azért állandóra nem adnék senkinek, max közeli rokonnak. Ha egy idegen járkálna át hozzám szó nélkül amikor kedve tartja, biztosan elbeszélgetnék vele...
2013. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!