Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem publikusak a tenyész...

Miért nem publikusak a tenyésztők árai?

Figyelt kérdés
Ezen már sokat gondolkodtam... Értem én, hogy ne az ár legyen a legfontosabb, de ha pl a tenyésztők kiírnák nyilvánosan az árakat, mondjuk össze lehetne hasonlítani a kennelek árait, stb. Ettől még ugyanúgy megmaradna a tenyésztő joga, hogy válogasson a gazdijelöltek között. Szóval miért szupertitkosak az árak?
2013. nov. 5. 13:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

És ez mire lenne jó?

Amikor mi kutyát akartunk, elmentünk az összes olyan magyar tenyészetbe, ami ezzel a kutyával foglalkozik (mondjuk nem volt belőle sok, 5 db akkor, de 2-3 megyét is mennünk kellett valamelyikért), megnéztük a lehetséges "jelölteket", beszélgettünk a tenyésztővel, és ott egyértelműen kiderültek az árak. A kezdő kennel ugyanannyit kért, mint a fajta sztárkennelje, de a kutyák alapján választottunk.

Ha valaki kutyát akar venni, és tenyésztőtől, akkor vállalja az árakat, és 80 000-től fölfelé kalkulál. Nem szupertitkosak az árak, a tenyésztők is elmondják, így be lehet saccolni, hogy egy fajtát mondjuk hobbi célra mennyiért lehet kapni.

2013. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!