Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elosszor befogattam utanna...

Elosszor befogattam utanna kitettem az utcara. Szerintetek mi mast tehettem volna?

Figyelt kérdés
van egy 7 honapos kismeretu kiskutyam.itt kulfoldon ahol elek rengetek kobor kutya van.csak itt kurulottunk van vagy 12-15 kutya es senki sem csinal semmit.eggyik setamnal a kutyammal osszefutottunk egy ugyancsak kismeretu koborkutyaval,akivel megengedtem hogy jatszon az enyem,kicsit bolondos volt de tetszett.masnap itt volt az utcankban es mivel kovetet mindenhova,hazahoztam,elvileg hogy csak megetetem ot,de aztan fent volt nalam jo 2-3 orat,es gondolkodtam hogy megtartom ot is.de akkor mar megunta a jatekot az enyemmel es agressziv lett,kisajatitotta a kutyam agyat,jatekait,es nem engedte ot a kozelebe,ha el akartam venni a jatekot tole nem engedte,majdnem megharapta a kutyam,stb.igy rajottem hogy nem olyan jo otlet felnott kutyat befogadni igy hirtelen.felhivtam az allatvedoket a legkozelebbieket,ami csak a masik varosban van,irtam es kuldtem kepet a fb.-re is nekik.ki is raktak,de a telefonban azt mondtak nem tudnak tobb kutyat befogadni.utanna hazajott a parom is es hat neki sem tetszett ez a viselkedes ezert azt mondta vigyem le,es megtettem.kb fel orat meg itt volt a bejarat elott azutan elment.nagyon gonosz vagyok?olyan lekiismeretfurdalasom volt komolyan,de nem tudtam mi mast csinalhatnek.ossz vissz 5 orat lehetet nalam.
2013. nov. 8. 09:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

hat azt hittem hogy jobban fogom magam erezni a hozzaszolasok utan de jobb nem lett,sot rosszabb.de mindenkinek mas a velemenye,joga van mindenkinek valaszolni es megmondani.

koszi

2013. nov. 8. 16:51
 12/13 Szabi Solyom ***** válasza:
Én iskolás vagyok. ma 11 éves.Ha látok egy kóbor kutyát amikor jovok haza a sulibol odaadom neki a kiflim es ennyi.Nem tudok tobbet tenni,mert van egy kistestu kutyám es a szuleim nem engedik hgy befogadjak mégeggyet,vagy hogy ennek legyen kolyke.de nekem szerintem nincs akkora lelkiismerretfurdalásom mint neked.:) .Ne bánkódj fóleg ha még nem is tetszett nektek a kutya. :)))))))))))))))))))
2013. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezért ne érezd magad rosszul. Kíváncsi lennék, hogy a negatív kommentelők közül hányan mentettek már meg kutyát, hoztak ki menhelyről, vagy etették meg a parkban.
2013. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!