Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya és csecsemő együtt? Mik...

Kutya és csecsemő együtt? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Április végén fogok szülni. Lakásban élünk, van egy francia bulldogunk, akit imádunk és ez után is imádni fogunk.

Hogyan fog viszonyulni a kutyó a picihez? Mit csináljak, hogy ne legyen féltékeny? Ti mit tapasztaltatok? Láttam sok videót, ahol egészen apró, akár 1-2 hónapos picire vigyáznak kutyák és ez nagyon tetszik nekem, remélem, hogy az én kutyám is ilyen lesz majd. Viszont a családom meg azzal riogat, hogy a kutya rá fog támadni a gyerekre, meg szét fogja tépni és ilyen hülyeségek... Tapasztalatokra lennék kíváncsi. A kutyánk jól nevelt, járt kutyasuliba, nagyon engedelmes és nem domináns fajta, gyerek barát.


2013. nov. 8. 13:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! :)

Kedves 9-es, én nem pontoztalak le sem téged, sem mást.

Nagyon sajnálom ami a gyerekeddel történt, viszont abban egyetértek Sipparával, hogy ha a kutya a gyerekre támad, az nem feltétlenül a kutya hibája; hanem az emberé, aki nem szocializálta megfelelően a kutyát. Kutyáim voltak már, viszont gyerekem még nem és ezért tettem fel a kérdést. Nyilván, mindenki más tapasztalatokkal rendelkezik, de pont ez miatt én senkit sem pontoztam sem fel, sem le.

2013. nov. 12. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!