Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápra váltsak?

Milyen tápra váltsak?

Figyelt kérdés
brit premium junior large breed el etetek most de a 9 hónapos lassan 10, szuka német juhász kutyám nem fejlődik tőle , a dupla adagot adok már neki de még nem hogy elhízna tőle de még csak +1 kg -t sem vesz fel magára. nem az a célom hogy elhízzon de nem a legjobb kondiban van ( pl haverom 7 hónapos szuka német juhásza testesebb mint az enyém magasságra stimmelnek de haveromé fiatalabb) , lehet hogy ez genetika? próbáljak meg másik tápot ? és melyiket ? ja és még a szőrzetét sem mondanám kifejezetten szépnek, még annyit hogy a szülei nagy testű tks kutyák voltak
2013. nov. 9. 17:52
 1/5 Bino ***** válasza:
0%
Sokan lehet le fognak hurrogni, de szerintem a darling jó lenne. Nekünk is volt hasonló, (jó minőségű táp volt) és nem hízott tőle, aztán kaptunk egy zacskó darlingot kipróbálni, és ettől elérte a normál súlyt 1 hét alatt.
2013. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bino-kám nem tudom honnan keveredtél ide,de sok köszönet nincs benne.Ne érts félre nem bántani akarlak,de sok butaságot mondtál eddig.


A darlinggal semmit nem érsz el,mivel kb. egy nagy 0 az a táp.

Ha a Brittől nem látod megfelelőnek,akkor nyilván váltani kell,valószínű egy magasabb fehérjetartalmúra.

Keressetek egy 30% körüli fehérjetartalmút,fejből nem tudom,de az Acana,Orijen,Taste of the wild biztos,hogy magasabb fehérjések.

A Brit Care is jobb lehet,vagy próbáld meg a nyersetetést BARF vagy PREY módszer szerint.

2013. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] ez a táp mehet neki ?
2013. nov. 9. 19:21
 4/5 A kérdező kommentje:
csak azt nem tudom a fehérje hány százaléka hús , a brit premiumon fel volt tüntetve
2013. nov. 9. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes választás lenne.

32%-os a fehérjéje,és csirke mentes.

2013. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!