Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fontos tényezőkre...

Milyen fontos tényezőkre figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni esetleg örökbe fogadni egy mopsz kiskutyát, de kutyatartásban még kezdő vagyok. Mikre figyeljek oda, ha örökbe fogadok egyet?

2013. nov. 9. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvass sokat a kutyatartásról. Minél nagyobb az elméleti tudásod, annál kevesebb váratlan dolog érhet. Ha veszel, kerüld a szaporítókat, egy jó mopsz árak minimum 100 ezer, az alatt ha találsz, az gyanús. Törzskönyveset vegyél, tenyészszemlés, eü. szűrésekkel rendelkező szülőktől.
2013. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Előzött megcáfolva,én 35ezer ft-ért vettem yorskhire terriert fajtatisztát!!4És már 7 éves és semmi baja nincs!!!
2013. nov. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érzékeny fajta,ezért megbízhatõ helyről vegyed szerződéssel,különben sokba fog kerülni,ha van valamilye örökletes nyavajája.Az sem mindegy,hogy az anyakutya szülőgépként volt e tartva,vagy rendesen.Ezért a kenneleket is szűrd meg,ma már léteznek törzskönyves szaporítók is.
2013. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második, egyszer én is nyertem sorsjegyen, de ez nem azt jelenti, hogy mindenkinek ajánlani fogom, mint biztos jövedelemforrást. Remélem, átjött a metafora.
2013. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél nyugodtan 100ezer felett kutyát.:))) Nyugodtan beszéljétek rá az embereket,hogy csak az a jó ami drága meg az az egészséges. Seg gfejek...
2013. nov. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!