Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajtát válasszam? Van...

Melyik fajtát válasszam? Van még? Több lent

Figyelt kérdés
Sziasztok:)Nagyon szeretem a kutyusokat:) Már közeledik a szülinapom és szeretnék egyet anyuék megengedték Nagyon tetszik a mopsz,francia bulldog,angol bulldog. Ti melyiket választanátok? Van még ilyesmi fajta kutya mert én nem nagyon tudok róla de ha van megköszönném ha leírnátok:)
2013. nov. 10. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
mennyiért vennék a szüleid? Azt tudják hogy egy egészséges,szűrt,tk-s kutya 80-100 ezer körül van,többi az beteges és szaporított?
2013. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen tudják!! De válaszolsz a kérdésemre is?
2013. nov. 10. 18:02
 3/11 anonim ***** válasza:
7%
Én ezek közül a farncia-vagy angol buldit választanám.Egyébként szerintem hülyeség amit az első mondott.Egy csomó egészséges tk nélküli kutya van.Persze vannak hülye szaporítók akik az aluljáróba árulják szegény kutyákat,de ez azért a másik véglet.
2013. nov. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked:) Szerintem is vannak rossz szaporítok de nagyon sok embernek szaporítótol van. Nagyon érdekes de én imádom azokat a kutyikat akik röfögnek pl.:mopsz de nem tudom hogy ez egy tulajdonság vagy csak mert kövérek eddig csak kövért láttam
2013. nov. 10. 18:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a szívbeteg,patellás,légcsőszűkületes kutyát bevásárolod,azt is köszönd meg.Vagyis a szüleid.Szóval eü.szerződéssel vegyed a kutyát,csekkolt kennelből,mert az nem lutri.
2013. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És mégis,honnan fogjátok tudni,ki a jó szaporító?Az,aki a leghihetøbb módon akar majd becsapni?
2013. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ilyen beteges fajtáknál elképesztően fontos, hogy megbízható helyről legyen. Ha az ember kifog egy beteges kölyköt, na az aztán a törzsvásárlói kártya a dokihoz...
2013. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az angol és francia bulldogot felejtsd el. Hiába kicsik felnőtten is (legalábbis a francia), nagyon domináns és határozott jelleműek. Tudod, "bulldog". Ráharap egy húsra, és addig nem engedi amíg meg nem kapja. Erős gazdi kell nekik. És aki így kezd egy kérdést: "Sziasztok:)Nagyon szeretem a kutyusokat:) Már közeledik a szülinapom és szeretnék egyet anyuék megengedték Nagyon tetszik a mopsz,francia bulldog,angol bulldog. Ti melyiket választanátok? Van még ilyesmi fajta kutya mert én nem nagyon tudok róla de ha van megköszönném ha leírnátok:)

" az nem erős gazdi. Ezt nem rosszból mondom. Legyen goldened, vagy bármi hasonló fajta, de ha nem fogadod ezt meg, és valamelyik bulldogot választod, nagyon sokat fogsz szívni vele.


Nem a levegőbe beszélek, nekem amerikai bulldogom volt. Most is hasonló típusú kutyám van.

2013. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egyértelműen csakis a mopszot ajánlanám neked, mert sokkal könnyebben kezelhető, mint egy bulldog.


Csak tenyésztőtől, egészségügyi szűrésekkel vegyetek. Tudom, hogy mindenhonnan ezt kapod, de ez az ilyen röfögős fajtáknál különösen fontos.


A mopszhoz hasonló küllemű és jellemű kutya nem nagyon van másik. Mi is majdnem mopszot választottunk (azért nem az lett, mert először egy szaporítóhoz mentünk tudatlanságból, de annyira ostoba azért nem voltam, hogy ne lássam, hogy csúnyák a kutyái xD).

2013. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A mopszot sokkal könnyebb nevelni, mint a bulldogokat. Nekem nem volt egyik se, de egy mopszra már vigyáztam egy teljes nyári szünet idejére, és elképesztő jófej volt:) Ellentétben a francia bullival, szomszéd csajnak olyanja van, és elég mogorva kutya, az enyémet pl. utálja. A csaj elmondása szerint lusta, kajás, esőben-hóban-túlmelegben esélytelen hogy sétálni vigye, és ha olyan napja van, akkor magasról sz*rik a gazdájára, semmit nem csinál úgy ahogy mondja. Jó, erős a gyanúm hogy a csajszi se neveli, vagyis azt hiszi hogy neveli, de hát... Na mindegy, szerintem akkor is elég magánakvaló kutya. Én tuti a mopszot választanám!:)


Tényleg röfög, de ez nem betegség, az összes rövid orrú kutya röfög.

2013. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!