Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten van valahol dog...

-Evetke- kérdése:

Budapesten van valahol dog dancing oktatás, ahova kezdőként be tudnék csatlakozni?

Figyelt kérdés
A 8 hónapos kiskutyámmal alapengedelmességi szinten vagyunk, iskolába járunk, engedelmes feladatokat csinálunk. Időnként próbálgatok vele tánclépéseket (dance oktató vagyok), olyankor ügyes, bal lábnál szépen követ engem. Jó lenne ezt hobbiszinten, rendszeresen csinálni, és szeretnék hozzáértőktől, tapasztaltabbaktól segítséget kapni.

2013. nov. 11. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, 10 hónapos kutyával.
2013. nov. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezért felesleges pénzt kidobni,mert ez nem olyan, mint az alap kutyasuli. Egy kis utánaolvasással mindent megtudsz otthon tanítani neki, és egy kis fantáziával egy kűrt is össze lehet dobni.

Én is itthon tanítom az enyémet, 40+ trükköt tud, és épp most állítok össze egy kűrt, fejben megvan, csak gyakorolni kell.

Ha meg esetleg egy-két trükkre kellene tanács, szerintem itt bárki szívesen válaszol, aki szintén trükközik a kutyájával, illetve ha szeretnéd, írj rám privit, és amiben kell, és tudok szívesen segítek.

Amúgy vannak még olyan könyvek is, amikben csak trükkök vannak, illetve a megtanítási módjuk. lásd, 101 kutyatrükk.

2013. nov. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ügyik vagytok :) arra gondoltam, jó lenne, ezt szervezettebben, közösségben csinálni.
2013. nov. 11. 13:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is társaságban szeretném csinálni, mert most fejeztük be az alapképzést, és amíg nem megyünk haladóra (csak januárban lesz), addig jó lenne valami fix, másokkal közös egy-két órás program. Agilityra is gondoltam, de ahhoz még kicsi.
2013. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Legutóbbi válaszolónak: Alfa Angyalföld

Szombaton és vasárnap:

7:30 - 8:00 Dog Dancing


[link]

2013. nov. 12. 08:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akar valaki menni ide együtt?:)
2013. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én mennék, de a XX.-ból, 7:30-ra odaérni.. fél 6 körül kéne indulni legkésőbb, fél 5 körül kelni....
2013. nov. 13. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!