Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta kutyával lehet a...

Melyik fajta kutyával lehet a legjobban csajozni?

Figyelt kérdés
2 haverom bevallása szerint a kutyájával hódította meg a barátnőjét.
2013. nov. 11. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Keménykedős kutyával villogni,csak keveseket nyűgöz le.Pont ugyan olyan béna,mint szteroidokkal nyomni fel az izmot a kondiban.Bár attól függ,milyen típust szeretnél elvarázsolni.Ha egy képzett kutyãd van,sokkal meggyőzőbb,mint ha vontatmány vagy a póráz végén.
2013. nov. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát, én a képzett kutyáktól sem vagyok elájulva. Viszont a kedves, játékos ebek nagyon sok örömet okoznak nekem. Az enyém is ilyesmi, és nem adnám semmiért! :D
2013. nov. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én meg úgy gondolom, hogy bárhogy mosakodsz is itt te tényleg csak csajozni akarsz kutyát. Ezt pedig egy vérbeli kutyás lány nagyon maximum kettő mondat után vágja le, és ezzel csak mélyebbre ásnád magad. Ha amúgy nem tudsz összeszedni senkit, ne ettől várd a csodát. Menj el szépen szórakozni, mindenki jobban jár, ha nem lesz még egy idegbeteg, neveletlen szaporított kutya az utcán (mert gondolom az expresszről vennél nyolcezeré')
2013. nov. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%

Hát ezen a kérdésen k..rva jót röhögtem. Gyerekek, meg van az újabb idióta, aki naponta fog idejárni kérdezni, hogy miért jelöl a kutya a lakásba, miért akarja megdugni a kis gazdija lábát...


Tudod milyen kutya menő a csajoknál, és kemény is? A középázsiai-juhászkutya. Na, egy ilyet vegyél, ezzel garantáltan bevágódsz minden felszínes pi..csánál. Sőt, téged is a sajátjának fog tekinteni. Hajrá.


...idióta...

2013. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!