Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadhatok-e egy kutyust,...

Doncito kérdése:

Befogadhatok-e egy kutyust, de sokat dolgozom?

Figyelt kérdés

Ettol fuggetlenul amikor tehetem vele lennek, de pultos vagyok, egyedul lakok egy lakasban, 3 napig tart a muszakom, olyankor 16 orat vagyok tavol, hajnal 5:20kor indulok, negyed/fel 10re ha hazaerek, utana jon 3 szabadnap, a kozepso napon beugroskent dolgozom, es ennyi.

Nagyon belezugtam egy Tappancs menhelyes kutyusba, de szenvedtetni nem szeretnem!:( kivancsi vagyok a tapasztalataitokra, segitsetek nekem! elore is koszonom!



2013. nov. 16. 12:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
igyekszem, csak alig ismerem meg a lakokat..
2013. nov. 16. 16:06
 12/18 anonim ***** válasza:
milyen fajta kutya? milyenek az igényei?
2013. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
masztiff es kozep-azsiai juhasz keverek... csendes, jambor, okos kutyakent jellemezte az egyik ott dolgozo gondozo ismerosom...
2013. nov. 16. 17:12
 14/18 anonim ***** válasza:
Kutyasulik szoktak vállalni kutyanapközit. Ha rendszeres látogató lenne a kutyád, biztos meg tudnátok egyezni kedvezményben.
2013. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért egy KÁJ keverék lakásba elég necces, ezeknek a pásztorkutyáknak nagyon tágas térre van szükségük, amit egy sima kert sem tud kielégíteni. De még mindig jobb ott, mint menhelyen.
2013. nov. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
voltam kint, meglatogattam, gyonyoru, okos, rettentoen nyugodt kutya, a leghiggadtabb es "legmegfontoltabb" kutya a telepen. nem nagy mozgasigenyu a nagy merete ellenere, kicsit lomha is talan, olyan igazi bujos macko...egyfolytaban tapadt a kezemhez, imadnivalo:))))
2013. nov. 17. 11:23
 17/18 anonim ***** válasza:

ne szúrjál ki vele, ne vedd ki


inkább a szabadnapjaidon vidd sétálni, amig gazdis nem lesz

2013. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
valoszinuleg igy lesz...:/
2013. nov. 18. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!