Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszunk? (Az...

Milyen kutyát válasszunk? (Az ezredik ilyen kérdés, de hasonlót nem találtam. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Maximum közepes termetig szeretnénk kutyust, a szőr hossza nem lényeges, ha rendszeresen kell fésülni, rendbe tenni az nem baj. Kertes házban lakunk, kinti benti lenne és bent aludna. Emellett napi 1, olyan 2 órás sétát plusz tanítást tudnék neki biztosítani. Később szeretném, ha tudna velem futni napi szinten maximum 10 km-t. Nem első kutyus lesz, de járnék vele kutyasuliba mindenképpen.:)Én még iskolába járok, de szinte egész nap lenne itthon vele valaki.A családom mindenképpen fajtatiszta, törzskönyves kutyát szeretne, de próbálom őket rávenni, hogy menjünk ki egy menhelyre is, viszont addig érdekelne, hogy ti ilyen feltételek mellé milyen kutyát ajánlanátok.:)


2013. nov. 17. 13:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy ember tempójában a spánielek is lekocognak 10km-ert.Cavalierrel próbáltam,gondolom akkor a cockernek is menne.
2013. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!