Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Illatos úton nem fagynak...

Az Illatos úton nem fagynak meg a kutyák télen?

Figyelt kérdés
Ha jól láttam csak kosaruk van, ól nincs... :(
2013. nov. 17. 19:44
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Mert nincs facebook-om. A bunkó válaszadók szemében ettől biztos már nem is vagyok ember...
2013. nov. 17. 20:21
 12/39 anonim ***** válasza:
26%

Nekem pl csak azért van, mert a gyerekeim, unokáim ott érnek el, én meg őket. Sőt, kukkolhatok is, mert látom, másokkal miről beszélgetnek :))

Elég távol vagyunk egymástól.

2013. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még olyant, hogy megfagyott volna ott kutya. Tesznek alájuk faforgácsot és azért az ágyukba is be tudnak húzódni.Csak remélni tudom, hogy hidegben kissé több tápot is kapnak.
2013. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Még el sem kezdődött, máris a tél végét várom...

Köszönöm a normális válaszokat.

2013. nov. 17. 20:40
 15/39 anonim ***** válasza:
50%

de idióta kérdés volt.. milyen választ vársz?


A kint helyek is csak egy oldalról nyitottak. és viszonylag még a kinti tér is majdnem zárt. A szél nem annyira tud befújni.


Több helyen sokkal rosszabb a helyzet itt legalább van alattuk rongy meg forgács télen.

2013. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Nem jártam még ott, ezért nem tudom milyenek ott a viszonyok, mi merre fedett, melyik oldalról mi fogja fel a szelet vagy hogy egyáltalán van-e ilyen.

Csak egy kérdés volt.

2013. nov. 17. 21:04
 17/39 A kérdező kommentje:

Nyilván nem tudom őket befogadni, pénzem sincs rájuk...

A helyzetükről azért még érdeklődhetek vagy nem?

Vannak az oldalon ennél "idiótább" kérdések is, mégsem ott irogattok.

2013. nov. 17. 21:07
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Van belső és külső kennelsor is. A kicsik a belsőben vannak inkább.
2013. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, mire fel a lehurrogás, nem gondolom, hogy idióta kérdés lenne. Szerencsére az Illatoson viszonylag jó a helyzet a többi gyepihez képest, pl. az ország keleti felében jobb bele sem gondolni, hogy mi történik a gyepiken:(


-kispalikee-

2013. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 Valletta ***** válasza:
100%
Szerintem azok a kutyák, amelyeknek nincs fekhelye, háza, bent vannak. Kint sem fagy meg a kutya, ha kap enni, inni és valami fedezékük biztos van. Menhelyeken is a kinti kutyáknak "elég" ha van egy ócska bódéjuk és semmi bajuk nem lesz a hidegtől. A megfagyás inkább a láncos kutyákkal esik meg a kedves gazdi udvarán, mert nem tudnak mozogni, vagy mert nem kapnak enni.
2013. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!