Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Illatos úton nem fagynak...

Az Illatos úton nem fagynak meg a kutyák télen?

Figyelt kérdés
Ha jól láttam csak kosaruk van, ól nincs... :(
2013. nov. 17. 19:44
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondtam hogy ne tegyen fel kérdést :D csak közöltem róla a véleményem...


Hozzáteszem hogy kis irróniával indítottam kifejezetten bunkósságnak nem mondanám...


De az a kérdés hogy a fővárosi önkormányzati rendszet igazgatóságánál.. azon belül az állategészségügyi szolgálat egy intézményében télen megfagynak a kutyák.. hát nem tudom hogy mennyire értelmes kérdés..


Persze ha egy 10éves teszi fel akkor még azt mondom hogy oké..

Nem akartam át menni sértegetésbe meg arcoskodásba de hát előfordul

2013. nov. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
48%

Az jó, ha ilyen optimista vagy. Én sajnos nem. Lehet, hogy most már jobb a helyzet az Illatoson, de pár éve halomra altatták a kutyákat. Szerinted nagyon törődtek vele, ha egy megfagyott? Eggyel kevesebb altatószer legalább...

Vidéki városokban a mai napig bevett szokás, hogy a sintér felveszi a pénzt, 'megveszik' az altatószereket, csak aztán nem adják be, hanem inkább halálra rugdossák/ felakasztják/ megfojtják stb. a kutyát. Így pénzt nyernek tulajdonképpen.

2013. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért az illatos és a vidéki gyepik között van különbség. Az hogy altatják a kutyákat köztudott de az altatás és a halálra fagyás között azért van némi különbség... mert amíg az egyik állatkínzásnak minősül a másik nem.
2013. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mi tudjuk, hogy van különbség a vidéki és a fővárosi gyepik között, de ezt a kérdezőnek honnan kéne tudnia? Ráadásul nem is olyan régóta van különbség. Továbbra is hangsúlyozom: ez az oldal arra van, hogy kérdezzünk, és nem értem, egy normális kérdést miért kell így lehurrogni. Lehet, hogy utánajárhatna máshol, de feltételezte, hogy itt vannak olyan emberek, akik több információval rendelkeznek, mint ő, ezért kérdezett.

Ugyanennyi erővel a kutyaiskolából is el lehetne küldeni a gazdákat, mert hogy lehet olyan bunkó, hogy annyit nem tud, hogy hogy vegye el a kaját a morgó kutyától? Vagy hogy hívja be. Hiszen tele van a net erről szóló leírásokkal, tanácsokkal, videókkal, mégis milyen ember az olyan, aki nem olvassa el, hanem inkább mástól kérdez.

Nem ellened beszélek, hanem a fennhéjázó modor ellen. Egy kis alázat nem árt, akármekkora ász(nak hiszi magát) az ember.

2013. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

igaz lehet túlzásba estem.


De én úgy gondolom hogy a gyik-nak kéne lennie az utolsónak ahol emberek kérdeznek. Először is nagyon nem hiteles forrás mivel bárki írhat. Másodszor Vannak emberek akik megtalálták és úgy csinálnak mint a hülyegyerekek és bármi eszükbe jut itt felteszik.. a válaszra meg már lehet nem is kiváncsiak.


Ha sokat jár fel ide az ember főleg válaszolni akkor nem véletlenül lesz elutasító bizonyos kérdésekkel szemben. Ez szerintem kivétel nélkül mindenkiről elmondható... az hogy ki melyik kérdésnél "bukik" ki az meg más tészta.


Ráadásul aki ide jár válaszolni és normális válaszokat ad sokszor lehurrogják különböző ellentétek miatt, és nem csak rólam van szó hanem akárkiről..


Feljövök segítek segítek segítek.. és emberek kötekednek kötekednek kötekednek.

minuszt annyira könyü szerezni mert ha valaki egy szavaddal nem ért egyet akkor már lepontoz.. pluszt meg egyre nehezebb.. nem mint ha érdekelne.

Csak már jó páran ott vagyunk hogy ha valaki meglátja a nevünket el se olvassa hanem miniuszol kb.. ami elég vicces mikor azért járunk fel hogy segítsünk.


Az hogy 100ból 80kérdés vagy baromság vagy már feltették 15ször már máskérdés.. idővel nem lehet rájuk normálisan reagálni.

2013. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan kérdéseket, amik idegesítenek, simán át kell lépni, szerintem. Mert pl. a szaporítós kérdéseknél sok lehurrogó válasz érkezik, ami érthető, DE: érdemes átgondolni, hogy ezzel segít az ember? Szerintem nem. Ha indulatból, dühből válaszolsz, nem segítesz, mert csak indulatot szülsz. Ha hideg fejjel, tényekkel alátámasztod a válaszod, lehet hogy átgondolja a kérdező, hogy pl. érdemes a kutyát ivartalaníttatni. És nem feltétlen a kérdező tehet arról, hogy nincs tisztában alapvető dolgokkal. Hiszen mondjuk ő a kis falujában azt hallja, hogy a szukának egyszer ellenie kell, ezért ő is így cselekszik. Puszta jóindulatból. Ha erre azt válaszolod neki, hogy 'te idióta, minek elleted azt a szerencsétlen kutyát' nem fog elgondolkodni, csak azt fogja látni, hogy mégis neki van igaza, mert akik más véleményen vannak, igen bunkó emberek. De ha esetleg belinkelsz egy orvosi leírást, elképzelhető, hogy elolvassa, és rájön, hogy tényleg nem jó a szukát elletni. Tehát szerintem a lehurrogó válaszokkal csak a kutyát szívatod meg, mert ha a kérdező kérdés helyett lehurrogást kap, ugyanúgy fogja folytatni, ahogy eddig tette.

A nevemet pedig pont azért rejtettem el, mert ha valaki meglátta a válaszom, már kapásból lepontozott, amiből elegem lett.

Kispalikee voltam.

2013. nov. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

jogos. és jó a hozzáállás.. azért ha valaki két sort ír csak akkor szoktuk oltani szapizássál is. Van aki lelkiismeretesen leír mindent és normálisan áll hozzá akkor a többség.


Nekem ez a kérdés túl rövid túl semmit mondó, inkább vitaszitótank tűnik.


A válasz erre a kérésre nem.. de ha már úgy is lepontoznak akkor gondoltam belecseppentek némi iróniát.. :D

2013. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Szilvi & Argos ***** válasza:
Alapesetben én is Kispalikee hozzáállását preferálom itt gyik-en...de amikor napok óta nincs értelmes kérdés, csak ugyanazt a tök alap dolgokat kérdezik folyamatosan anélkül, hogy utána néznének...vagy legalább megfogadnák a kapott tanácsokat...nos igen...az embernél borul a bili...nálam is szokott
2013. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

"Én nem mondtam hogy ne tegyen fel kérdést :D csak közöltem róla a véleményem..."


Én meg nem a véleményedet kérdeztem. Elég lett volna egy "nem" is.

Vagy esetleg: Én nem hallottam, hogy történt volna akár egy ilyen eset is az Illatoson. (Persze a pravo az más..)


Ha veszed a fáradtságot, hogy egy általad idiótának gondolt kérdés alá irsz (többször), szájaskodsz vagy veszekszel, esetleg eszmét cserélsz, akkor bizony nem a kérdés, vagy annak feltevője az idióta, hanem te magad!

2013. nov. 26. 17:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!