Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el, hogy tiszteljen, és úgy bánjon velem ahogy megérdemlem?

Figyelt kérdés

sztori:


én 17, ő 21. Nem rég óta vagyunk együtt, szeretek vele lenni, csak aggaszt, hogy néha megalázó tud lenni, és nem igazán érdekli hogy a párjával, nem egy kocsmahaverjával beszél. Én tisztelem őt, nem kiabálok vele, nem káromkodom, nem adok okot féltékenységre, inkább én adhatnék.


köszi


ui.: igen tudom, dobjam ki, ha ez olyan könnyű lenne nem írtam volna Nektek:)


2010. ápr. 13. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ülj le vele és komolyan mondd el neki hogy mi bánt, mit szeretnél, min változtasson.

Ha nem változik, tényleg csak egy kiút van....

2010. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Probálj vele leülni, és nyugodtan beszéljétek meg a dolgot :) Mond el neki hogy neked kellemetlen és megalázó, szeretnéd ha nem beszélne így veled mert te sem teszed ezt, és hogy képzelje magát a helyedbe neki hogy esne fordítva. Nem kell kidobni, szerintem lelehet tisztázni nyugodt körülmények között :)
2010. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legyél rövid és határozott. Mondd neki, hogy te ezt nem tűröd, mert iszonyat ciki, amit csinál.

Ha már most megtűröd ezt neki, mi lesz később??

Változtasson, és nagyon gyorsan legyen gentleman, mert különben keresni fogsz egy igazi úriembert...:)

Én ezt mondanám...ja meg azt is mindenképpen hozzátenném, hogy egy nőnek igenis szüksége van a törődésre...

2010. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!