Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha nem jön vissza...

Mit tegyek ha nem jön vissza a kutyám ha szólok neki?

Figyelt kérdés
már mindent megpróbáltam a jutalom falatos behívást a hosszú pórázost mindent és nem használ semmi sőt!!! pedig sosem vertem meg vagy ilyesmi dicsérem jutalmazom ha jól csinál valamit de semmi.fiú kutya ha csak 1 csak 1 percre nem figyelek elszökik itthonról csak a lány kutyánkkal foglalkozik hatalmas kertünk van de nem tudom elengedni nem tudom miért már teljesen el vagyok keseredve valaki segítsen kérem biztos bennem van a hiba
2013. nov. 19. 13:48
 1/7 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
ha a lányok után megy, akkor ivartalanítsd, akkor kicsit le is nyugszik.
2013. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gondoltam már rá de ahogy elnézegetem az árakat az nekünk nagyon sok lenne nincs is meg minden oltása nem merném elvinni az orvoshoz :(
2013. nov. 19. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy benned van a hiba. Nincs tekintélyed a kutyád előtt. Valószínűleg azért nincs, mert nem vagy ösztönösen jó vezető, illetve a kutyád erősebb jellem mint te vagy. Emellett nem értessz a kutyák nyelvén, nem ismered a kommunikációjukat. Ezen segíthetne egy jó kutyaiskola vagy egy házhoz hívott kiképző, de mivel az alapvető oltásokat se tudod megadni a kutyádnak, ezért szerintem ez a lehetőség is kilőve. Így a behívhatósági probléma már örökre így marad.
2013. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyan válaszokat várok amik megoldások lehetnek számomra.
2013. nov. 19. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kan kutyák ivartalanítása még olcsóbb is... A zöld zebránál most éppen ivartalanítási akció van dec 1-ig, több leszerződött orvossal, szinte minden kerületben. Óvatosan kérdezem meg, ha nincs 5e forintotok egy oltásra, miért vállaltatok mindjárt két kutyát? Mit fogtok kezdeni egy nem várt alommal, falhoz csapkodjátok a kicsiket?
2013. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

De értsd meg, hogy nincs számodra megoldás! Ha nem tudsz tekintélyt szerezni, akkor a fejed tetejére is állhatsz, nem fog visszamenni. Az ivartalanítás se megoldás, legfeljebb némi segítség a megoldás felé vezető úton. Ha magadtól nem megy, akkor segítséget kell kérni. A segítség pedig pénzbe kerül, ami neked nincs. Akkor mit szeretnél?

Tartsd be ezeket és ha mázlid van, akkor javul valamit a helyzet:

[link]

2013. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5ezer forint? Én 10000 ezer forintos árakat láttam és az egyik kutyát ki akarták dobni az utcára ezért fogadtuk be de ha valójában ötezer forint akkor kifogom ivartalanítani ami a kiskutyákat illeti nem tennék olyat soha.
2013. nov. 19. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!