Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges az, hogy a kutyám...

Lehetséges az, hogy a kutyám nem szeret?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

HA foglalkozol vele, eteted, nem bántod AKKOR NEM LEHETSÉGES.

HA nem gondozod, bánmtod, éhezteded akkor LEHETSÉGES.

2013. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
előző avygok miböl gondolod ezt?
2013. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Igen, lehetséges.


De szerinted ebből a kérdésből mi ezt meg tudjuk állapítani??

2013. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem bántom etetem itatom szeretem akkor a falkavezérségemmel lesz baj de ha ebben tudnál pár jó tanácsot adni nagyon megköszönném ezt azt tudok de ....
2013. nov. 21. 14:54
 5/12 anonim ***** válasza:

Miota van nalad, milyen idos es milyen fajta? Az en staffbullom is nehezen tett kulonbseget idegen emberek es koztem, neha en is csalodott voltam, hogy barkivel elmenne, es nem szeret engem.

Sot, mindenki masnak ugy orult, nem vagyok irigy, de mar fajt...

Lehet kozrejatszik, hogy mostmar tobbet tudok vele lenni , vagy az, hogy mar jobban megerett a kis agyacskaja, es megerti, en vagyok a gazdi, es ugy vettem eszre, mar csak en letezek szamara.

2013. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De hogy adjunk tanácsot, ha semmit nem mondasz? Miből gondolod, hogy nem szeret, vagy hogy a falkavezérségeddel van a gond?
2013. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
például oda megyek hozzá és nem is foglalkozik velem más kutyája meg annyira tud örülni nekem ha ott vagyok de az enyém nem egyébként két éves tacskó keverék kan kutyus az utolsó előtti hozzászóló ugyanazt írta le mint amit én érzek és amit a kutyám csinál de én persze tisztában vagyok azzal hogy az én hibám de szeretném ezt a hibát kijavítani és jó gazdija lenni
2013. nov. 21. 15:11
 8/12 A kérdező kommentje:
és a te kutyusoddal mit csináltál hogy így megváltozott??
2013. nov. 21. 15:11
 9/12 anonim ***** válasza:
mióta van nálad a kutya? kölyökkora óta?
2013. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen
2013. nov. 21. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!