Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha tele van a bűzmirigy azt...

Ha tele van a bűzmirigy azt ki lehet tapintani?

Figyelt kérdés

Ma éreztem a bolognesem feneke alatt egy kis dudor félét,ami eddig nem volt ott..lehet,hogy a bűzmirigye?

Nem csúszkált a fenekén és a vakarózás sem lett intenzívebb a szokásosnál...mit gondoltok?


2013. nov. 21. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Kesztyűvel belenyúlsz a végbelébe,amennyiben érzel mind2 oldalon egy kemény mirigyszerű részt,akkor ki kell nyomni.Amennyiben egyenes a végbél,semmit nem érzel semelyik oldalon,akkor nincs teli.Illetve ha kifelé kezded nyomni,miközben az ujjad a végbelében van,és ürül a mirigy,akkor szintén van benne.


Ha nem akarod te csinálni,akkor vidd el a dokihoz,ha üres,akkor az nálunk nem kerül semmibe.

2013. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
én nem tapogatnám
2013. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
és mit szól ehhez ha ujjazzák és nyomogatják neki?
2013. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából a dudor zavar...az lehet a bűzmirigy?
2013. nov. 21. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
elméletileg te a bűzmirigyet nem látod kívülről:S úgyhogy nem hiszem...és az nem a feneke alatt van, hanem belül...beleült valamibe? megcsípte valami? toklász? kislány vagy kisfiú? nem lehet a nemi szerveivel vmi?ha holnapra nem múlik el, én dokihoz vinném...
2013. nov. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normál állapotban nem látszik, de ha begyűlik, begyullad, akkor láthatja. De semmiképp ne nyomkodd, mert ha nem szakszerűen csinálják, akkor csak ártasz vele, elfertőződhet. Vidd el orvoshoz.
2013. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!