Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 2 éves németjuhász keverék...

A 2 éves németjuhász keverék kutyámnak megy a hasa, szédül, és hány. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
vidd el állatorvoshoz, az megmondja
2013. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt belenéznék a kristálygömbömbe, hogy megjósoljam neked az okot, miért nem hívod fel a legközelebbi állatorvost?
2013. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

talán mérgezés,vagy valamilyen vírus


Ha mérgezés,akkor kb óráitok vannak eljutni vele dokihoz,ha vírus,akkor talán kihúzza hétfőig,ellátás nélkül.Mivel nem vagyok állatorvos,én nem kísérletezgetnék és azonnal orvoshoz vinném.

2013. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kérdezgetni kellene, ha nem állatorvoshoz vinni. Szenvednek ezek az állatok. Ki fognak száradni. Ha mérgezés pár órán belül nagyon nagy szenvedése lesz. De nem fogja túl élni. Miért nem vitted állatorvoshoz. ? Ilyenkor is rendel!
2013. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyílván az volt az első, hogy felhívtam az állatorvost és utána olvastam a neten..

csak mivel mind a 3 doki más mondott gondoltam megkérdem hátha tapasztalt már ilyet valaki saját kutyáján..

2013. nov. 23. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod, a szédül, hány és hasmenés igen sokféle ok miatt lehet. Telefonon pont annyit tud mondani az orvos, mint itt, aki csak olvassa a gondodat.Azt nem említette egyik orvos sem, hogy vidd be, mert látatlanban nem tud diagnosztizálni?
2013. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt mondták várjak vele holnapig és adjak neki szenet.
2013. nov. 23. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!