Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy nálunk a...

Nagy568 kérdése:

Miért van az hogy nálunk a kutya tartók többsége megkötve tartja a kutyát, főleg kisebb településeken? Tiszteletem a kívételeknek.

Figyelt kérdés
Én azt tapasztaltam hogy 10 emberből 5 lehet hogy többen meg kötve tartja illetve kegyeten körülmények között. Minek az ilyenek Kutya? A MEOE ilyenkor hol van? Ellenőrzéseket ezek szoktak végezni? Külföldön a kutya tartáshoz engedély kell, itt miért nem lehet be vezetni.
2013. nov. 23. 21:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Sok kisebb településre nem érkezett meg még a szemléletváltãs.A helyes állattartást suliban kellene oktatni,hogy a gyerekek már tudják,lehet ezt másképp is.A legtöbb felnőtt,már nem képes változtatni,ragaszkodik a már kialakult szokásához,akkor is,ha nincs értelme.Meg lusták.Én városban élek,de itt az a szokás,hogy kennelekbe zárják a kutyát,mihelyst felnő és elkezdi kikoptatni a füvet,meg ugrálni.Aztán ott is marad ėlete végéig.
2013. nov. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem nagyon értem miért lettem lepontozva...
2013. nov. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Valletta ***** válasza:
94%
Ha szerinted az állatvédők alszanak, akkor miért nem jössz te Magyarországra és mentesz meg minden láncos kutyát? Mind a sokmilliót? Nagyon könnyű úgy beszélni, hogy közben lóf...t sem csinálsz, csak szidod azokat, akik minden tőlük telhetőt megtesznek, időt és pénzt nem sajnálva mentik a kutyákat...akkor is, ha egyetlen kutyára százezres nagyságrendű összegek mennek el és akkor is, ha belátják, hogy mindet NEM lehet megmenteni. Aztán amikor jelentkeznek értük, még a leendő kedves gazdinak áll feljebb, hogy miért nem adnak kutyát ólba meg láncra...
2013. nov. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%

Köszönöm az állatvédők nevében, hogy lefikázod a munkánkat.


Én pl 8 órás, 3 műszakos, minimálbéres munka mellett próbálok úgy menteni, hogy nincs befogadónk (befogadóhelyről álmodni lenne jó), nincs autónk, 1 doki ad csak kedvezményt (na neeem, nem túl nagy százalékot, de legalább ad), és ha kiteszünk egy felhívást, akkor senki nem jelentkezik, cserébe van napi 3-4 bejelentés.


A számlánk kong az ürességtől, de menjünk most, és azonnal, és vigyük el a kutyát, és oltassuk be mi, és stb...


Köszi, jól esett, hogy mi vagyunk a hibásak....

2013. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ezt érdemes végig olvasni, ez kellene itt is: [link]
2013. dec. 4. 19:37
 16/16 anonim ***** válasza:

Meg a Németország mellett található összeg kellene mindenkinek:

[link]

2013. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!