Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nem kívánt alom kiskutyákat...

A nem kívánt alom kiskutyákat el lehet altatni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 06:41
1 2 3 4
 11/37 Akiteki ***** válasza:
75%
Ha már nem lehet a mamát ivartalanítani, akkor az a legjobb megoldás. Nekik legalább nem kell már a sintértelepen szenvedni majd.
2013. nov. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
63%
És mind a 10nek nyomon tudod követni az életét? Mert addig ok, hogy elajándékozod, de utána milyen élete lesz? Ivartalaníttatni meg vemhesen is lehet, úgyhogy igenis szaporítók vagytok.
2013. nov. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
18%
Igen, kiskutya találkozókat tartunk és evezni is jött velünk a 10 piciből 2.
2013. nov. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
20%
És eszembe nem jutna vemhesen ivartalanítani, mert az is ugyanolyan gyilkosság. És most hú de le leszek pontozva, de nem érdekel, ez a véleményem.
2013. nov. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
98%

És azzal tisztában vagy, hogy Mo.-on mekkora szerencse kell, hogy egyáltalán viszonylag normális gazdát találj? Lehet, hogy nektek az volt, de nem ez a jellemző.


-kispalikee-

2013. nov. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
20%
Egy kis kitartással és munkával nem lehetetlen. És itt le is zárnám a részemről a témát, mint ahogy azt privátban jeleztem.
2013. nov. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
89%
Akkor kérném az összes ilyen ügyes ajándékozót, hogy jelentkezzen a Védőrségnél és hirdesse a kutyákat. Ami nekik nem sikerül, majd biztos nektek fog....
2013. nov. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Elmondom újra hogy egy kiskutyának sem tudtam helyet találni, 6nak sem fogok.Ja és facebook-on is kerestük neki a gazdát.Amúgy meg ez a kutya úgy került hozzánk hogy már vemhes volt. de nem tudtuk mert őt is úgy fogadtuk be,kidobták.Következő alom nem lesz mert majd ivartalanítjuk.Az állatorvos ráadásul nem vette észre a kicsiket mikor eljött megvizsgálni csak tapogatta össze vissza és annyit mondott, hogy kemény a hasfala.
2013. nov. 27. 09:29
 19/37 anonim ***** válasza:
44%

Érdekes az tény, hogy a doki ennyire hozzá nem értő. no mind1, ha gondolod segítek hirdetni a kicsiket, tényleg nem egyszerű, de gy esélyt megérdemelnek nem?

Jó dolog az ivartalanítás, de vemhes állatot nem ivartalanítanék, lepontozhattok, tudjátok jól hogy ebben a szempontban az állatvédők tábora is kétfelé oszlik. De nem firtatom tovább ezt a témát.

Kedves kérdező: Ha szeretnéd, segíthetek, privátban küldd el az emailcímed, ott megbeszélhetjük a többit.

Nem állok az altatás mellett, tudom hogy mindenhol teltház van, nálam is...de a kicsik akkor is élőlények, éreznek, megszülettek, egy esélyt igazán megérdemelnek egy jobb életre úgy gondolom. És igen, nyomon lehet követni a kicsik útját, csak akarat kell hozzá, mint ahogy sok embernél megvan ez. Ki kell menni a befogadó családhoz környezettanulmányra, telefonszám, emailcím, cím...stb.

Igen, sokkal nehezebb,de nem lehetetlen.

amennyiben tényleg befogadtátok az anyakutyát vemhesen, kedves kérdező, akkor +1 pont neked, az emberségedért.

2013. nov. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
68%

egy esélyt megérdemelnek, de ha nem jön össze, akkor igy jártak???


Én is kerültem ilyen szituba, egy erdőből hoztuk haza, ki volt kötve a fához. Épp tüzelt, még vérzett. hazavittük, és kb. 1 hónap mulva levittem ismét a dokihoz, nézze át a kutyá, nem talált vemhességre utaló jeleket, és rá egy hónapra megellett a pincében. De még nem is látszott rajta semmi. 4 kiskutya volt, 3 at altattam, a negyediket meghagytuk, mert már akkor szoptak igy félő volt, hogy begyullad az emlője, vagy tejlázat kap. Vért izzadtam mire gazdát találtam neki, és az anyának is.

2013. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!