Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nem kívánt alom kiskutyákat...

A nem kívánt alom kiskutyákat el lehet altatni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 06:41
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
20%
Vidd be inkább a Rexbe vagy az Illetosra őket.. Egyisk helyen sem altatnak, de van úgy, hogy sorban állnak kutyukért náluk....
2013. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Végül 6 kiskutya lett. Nagy szívfájdalom de négy el lett altatva kettőt meghagytunk. Gazdi keresés elindult :-)
2013. dec. 2. 05:56
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert hozzá!


Rakd fel az összes ingyenes oldalra majd (apród, jófogás, gazditkeresek, gazdikereso, startapró, topapró, stb) és facebookon is nyomd. És ne felejtsd egy jó fotó instant gazdit takar :)

2013. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Sok sikert a gazdikereséshez, ez volt a jó döntés.
2013. dec. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 PollyPodliPotty válasza:
60%
Nálunk is születtek nem kívánt kiskutyák, feltöltöttem különböző hirdetési oldalakra, és 3 nap alatt elkeltek, de úgy, hogy én válogathattam a gazdik között, így a legjobb helyre kerülhettek. Szerintem próbáld csak meg!!! Amíg kicsik könnyebb gazdát találni. De szerintem mindenkinek jobb lenne, ha ivartalanítanád a kutyusodat!
2013. dec. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
mentett, utcáról befogadott kutya szült náluk.
2013. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
52%
Az én kutyámnál is történt "baleset". A 6 kölyökből 4-re a hirdetések feladását követő napon jelentkeztek, de a maradék kettő is "elkelt egy héten belül. Jó fotók kellenek róluk, közeli, nem magasról távolról van ott egy folt és "az ott" a kutya. Jófogás, apród, expressz, facebbok és menni fog! A jövőre nézve pedig mindenképp az ivartalanítás a megoldás. Vannak időnként akciók, de menhely segítségét is kérheted, nekik általában van kedvezményük.
2013. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!