Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nem kívánt alom kiskutyákat...

A nem kívánt alom kiskutyákat el lehet altatni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 06:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
97%

Én hirdetek nem 1 és nem 2 kutyát.


Ha elmondod, h környezettanulmány lenne, ivartalantási kötelezettség, stb, akkor vígan hagynak ott, mivel más is ad inygen, és nem kell se környezettanulmány, se ivartalanítás....

2013. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
98%
Én csak annyit kėrdezek,minek megmenteni.Csak újabb gond,illetve majd hamarosan újabb alom,mivel a gazdik nagy része szintén nem ivartalanít.Persze,ha van valaki aki ezt a nyakába veszi,legyen,ezzel semmi gond,de azzal sincs,hogy elaltatják őket,bár nem túl vidám dolog.
2013. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
73%
Nekem nem lenne szívem elaltatni. De megértelek.Ezért nem fogadok be mindenhonnan kutyust. Amúgy meg teli van a net elajándékozható korcsokkal, ha azt hiszitek könnyű "elajándékozni" akkor tévedtek barmok.És egy pici együttérzést a kérdezővel.
2013. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Nem akartam semmi rosszat írni, hogy ekkora felháborodást keltsen, csupán nm lenne őket szívem elaltatni ennyi.
2013. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
96%
killixx@ neked van most 6 hetes szaporított huskyd, ugye? nem kellene ilyen magas lóról beszélned, mert te ezt a kis kölyköt, akinek hosszú és egészséges, boldog életet kívánok te nem mentetted, hanem megvetted.
2013. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
96%
Én is ivartalanitottam a vemhes szukámat, amikor sajnos összeakadt a kannal. Már másnap hivtuk a dokit az időpontért. Én megértem a kérdezőt, nem könnyű manapság már sokszor fajtatisztának sem, nem,hogy keveréknek gazdikat találni, főleg normálisat. Ahogy emlitette már más is, ha megmondod, hogy ivartalaitást vársz el, meg azt, hogy néha megnézhesd, hogy jó helyen e van még inkább elriasztja az embereket. Szóval bár én is sajnálom őket, de talán jobban járnak igy, mintha pár hónap vagy év múlva a menhelyen vagy az utcán kötnek ki, mert épp ráuntak..:S
2013. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%
Milyen ember csinál ilyen szívtelen dolgot???Egyépként is egy felelős gazdi ivartalanítja a kutyáját!ha így álsz hozzá nem is kéne neked kutya!attól is bűntodatnak kénne lennie egy jószívű embernek hogy nem tudott vigyázni a szukájára nem hogy elaltatja a kiskutyákat!!!!!!!!!!Hogy lehetsz ilyen szívtelen????????????Az ilyen embereket meg kéne büntetni!!!
2013. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd már végig, milyen körülmények között születtek a kölykök, aztán utána vagdalózhatsz, de ha ilyen nagy lelkis ember vagy, akkor vedd át kérdezőtől őket, és neveld fel az összeset, oltasd, ivartalanitsd, és add őket JÓ gazdához. baromi könnyű ám a fotelból okoskodni.
2013. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Kedves 27-es. Elmondom újra hogy a szukát befogadtuk az utcáról mert kidobták. Nem tudtuk hogy vemhes. De ha annyira nagy állatbarát vagy vedd magadhoz őket.
2013. nov. 30. 20:57
 30/37 anonim ***** válasza:
szia. Mi lett a kicsikkel?
2013. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!