Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Átszeretném festeni a németjuh...

Átszeretném festeni a németjuhászom láb szőrét meg a kilógó testfelületét tiszta zöldre mivel így szeretnék kampányolni a környezetvédelemért. Lehet a kutyának baja?

Figyelt kérdés
Lehet a kutyának egészségügyi károsodása ? mert akkor hagyom a francba. milyen festéket használjak ? ruha lesz rajta már megvan varrva de a fejét a lábát farkát befesteném.
2013. nov. 30. 21:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
fontos hogy lemosható legyen!
2013. nov. 30. 21:30
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Fesd be a saját kilógó testrészeidet.....

Környezetvédelem, azért ne a kutyát tedd már tönkre, ez nem kampány, ez magamutogatás....

2013. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Hát... nekem egy zöldre festett kutyáról nem a természetvédelem ugrana be, hanem ez:

Nahát, egy zöldre festett kutya. :


vízfesték, vagy tempera jutott eszembe, az könnyen lemosható gondolom.

2013. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Amúgy, kedves dolog ez, de senkit nem hat meg az ilyen kampányolás... nem lesz több természetvédő, és nem fog jobban vigyázni a természetre az, aki eddig nem tette. Sajnos.

Ennek fényében én nem festegetnék. De ez szubjektív vélemény.

2013. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
2013. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább varass neki valami hámfélét, amire ráirtok egy odaillő szöveget.
2013. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Egyetertek a 3-assal; ha az ember lat egy zold kutyat, nem az jut eszebe, hogy "jaj, kell tegyek valamit az esoerdokert", hanem az, hogy "uristen, mekkora barmok vannak"... bocs...
2013. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen barom , inkább unatkozó :D

Amúgy, jól nézhet ki így befestve egy németjuhász.

Csak gondoltam megemlítem, hogy én pl nem asszociálnék ebből a természetvédelemre.

2013. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Marha nagy természetvédő lehetsz ha a kutyádat is bekennéd mindenféle sz@rral! Álszent vagy!

Magadat se kend be, hiszen bármit is használsz, ha nem valami fűvel dörzsölöd magad, az káros, a környezetre is, és azt még le is kell mosni!

2013. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha bekened (lefested) a kutyád, a festék SZENNYEZI a környezetet, aztán az udvaron egy kád vizbe lemosod, vagy öntögeted le róla a festéket, akkor a földet nem szennyezed a festékkel? Ugyanez van, ha a fürdőszobában történik.
2013. dec. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!