Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4 hónapos németjuhászo...

Van egy 4 hónapos németjuhászom, a fülei még nem állnak fel. Mi lehet a baj? Vagy még kell nőjön?

Figyelt kérdés
Házi koszttal etetem egy kis vitaminos táppal vegyítve.4 hónapos szuka,de a fülei még nem állnak fel,pedig láttam már 3 hónapost is aminek fel voltak állva.Valami baja lehet,vagy még van ideje?

2013. dec. 1. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Képet tudnál róla feltenni? Akkor látnánk jobban a helyzetet. Amúgy 4-6 hónapos korában elég ha feláll, de akkor már azért ideje lenne. Időnként sem szokott neki felállni magától? Amúgy a házi koszt nagyon rossz neki, meg talán valami porcerősítő is kéne.
2013. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 istuka13 válasza:
54%
Majd idovel noni fog.Nekem is nemetjuhaszom van eloszor neki sem alt fel a fule de mar minden rendben van.De ha valami gond van kerdezd meg az allatorvost.Sok sikert.
2013. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad a "házi koszt"? Fogzik a kutyád. Előfordul, hogy ilyenkor meggyengülnek a fülek.
2013. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Több lehetőség van.


1.Sz_r a kaja,nincs benne semmi,amitől megfelelően fejlődne.

2.Fogváltós korban van,ilyenkor gyengül a füle,de ha megfelelő az étrend,akkor a fogváltás befejeztével (7hónapos kortól) állnia kell.

3.Nem törzskönyves a kutya,így az sem biztos,hogy német juhász.Így lehet,hogy sosem áll majd neki.

2013. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tegyél fel fényképet: www.kepfeltoltes.hu
2013. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!