Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azzal fordulok hozzátok, hogy...

Pamacska22 kérdése:

Azzal fordulok hozzátok, hogy a kutyám 3 napja beteg levert gyenge hányt ment a hasa elvittem orvoshoz és kapott is oltásokat és infúziót, másnap megint. Az állapota nem javul ma már véres-nyálkás volt a széklete egyre gyengébb! Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 22:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős?
2013. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
1 éves
2013. dec. 1. 23:02
 3/67 anonim válasza:
100%

Az orvos mit mondott mi okozhatta??


Nem lehet, hogy elkapott valami vírust esetleg mérgezett valamit evett?

2013. dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Azt mondta h vírusos e szerint kezelte is de egyre csak romlik az állapota nem eszik itatni fecskendőből tudom csak és most meg ez a büdös nyálkás-véres váladékos széklet nem tudom mit tegyek rettegek h elveszítem
2013. dec. 1. 23:09
 5/67 anonim válasza:
100%

Hát nem tudom, ha már orvoshoz is elvitted, akkor ennél többet nem nagyon tudsz tenni érte:/

Maximum gondozod, próbálod etetni, itatni és hátha felépül:/

Sajnálom nagyon és remélem rendbe jön szegényke!:/

2013. dec. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
Reggel az első utam a dokihoz vezet majd. Azt teszem napok óta virrasztok mellette itatom "tisztába teszem" én is nagyon remélem mert nem élném túl ha elmenne :'(
2013. dec. 1. 23:16
 7/67 anonim ***** válasza:
100%
en a helyedben keresnek egy masik orvost is, es kikernem a velemenyet, h mi lehet a gond.
2013. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
100%

Parvós? Gondolom az gyullasztja be a belet.

Ha az akkor grépfrut magcsepp a jófajtából hogy érjen is valamit. Figyelni kell arra hogy ne száradjon ki, valami jóféle ásványvízzel itatni. Meg ügye ajánlatos pre, pro biotikus dolgokat adni.

+ Az immunerősítés lenne a legfontosabb, ami most eszembe jutott az a fokhagyma olaj, bár evvel óvatosan és csínján kell bánni, mert elvileg nagy adagban a hagymák tönkreteszik a vörösvértesteket a kutyában.

Bár testtömegtől függően ha adnál neki mondjuk egy gyerek adagnyit azt csak segítene ebben a helyzetben.

2013. dec. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
Én is megkérdeznék másik orvost, mint itt valaki már írta, hátha ő többet tud mondani, esetleg tenni is.
2013. dec. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
51%
Az is lehet jó,az a grapefruitos,amit még írtak,én nem értek az ilyesmihez, amit előttem írtak, nem olvastam el:$ Jobbulást a kutyunak!
2013. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!