Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azzal fordulok hozzátok, hogy...

Pamacska22 kérdése:

Azzal fordulok hozzátok, hogy a kutyám 3 napja beteg levert gyenge hányt ment a hasa elvittem orvoshoz és kapott is oltásokat és infúziót, másnap megint. Az állapota nem javul ma már véres-nyálkás volt a széklete egyre gyengébb! Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 22:49
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. :( Volt vérvétel? Ultrahang vizsgálat? Mi baja volt? :(
2013. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 A kérdező kommentje:
pavaró vírus fertőzése volt semmi nem volt csak szurikat kapott meg infúziót
2013. dec. 3. 16:58
 63/67 anonim ***** válasza:

Nagyon kis hely, Bisonnak nézem.

Pedig ez egy sűrű betegség, nekem úgy rémlik mintha benne lenne az alap oltások között, vagy egy kombináltba.

Milyen injekciót kapott amúgy?

Szerintem ha ezt a betegséget mi innen a monitor mögül felismertük akkor a dokinak is simán felkellet volna, ha időben elcsípik akkor sikeresen kigyógyul belőle a kutya.

Egy párszor már leírták itt hogy a nagyon vidéki állatorvosok csak a haszonállatokhoz értenek sajnos.


Hát sajnos te jól belefutottál ezekbe, eleve a mai korban már ismeretlennek kéne lennie a veszettségnek, tekintve hogy az az egy oltás amit ténylegesebben komolyan vesz mindenki, mert emberre is halálos lehet.


Szerintem az nem egy komoly állatorvos aki ezeket nem tudja, már egy kicsit is kutya avatott ember a mai világban ismeri ezeket a betegségeket és a tüneteket.


A kutyától meg ne menjen el a kedvet mert nem a te hibád volt, te megtettél mindent.

Attól semmi sem fog megoldódni hogy feleslegesen bünteted önmagad olyanért amiért nem vagy felelős.

Azt tanácsolom én is hogy nagyon erősen tanulmányozd ezt a kutya témát, és majd amikor megnyugszol és késznek érzed magad rá, akkor egy rendes törzskönyves tenyésztőtől vegyél egy kutyát. Általában az szokott segíteni ha olyat választasz aki nem emlékeztet az előzőre. Ja és keress egy rendes állatorvost.


Jó sora volt neki ott nálad, és lesz a következődnek is reméljük minél hamarabb :)

2013. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 A kérdező kommentje:
A lakóhelyemen járvány szerűen szedi áldozatait a vírus :(
2013. dec. 5. 20:23
 65/67 anonim ***** válasza:
más se oltatta be a kutyáját parvo ellen a környéken? rettenetes ez a helyi állatorvos. Hiába van internet és a tudás demokratizálódása, ha ilyen állatorvosok vannak.
2013. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 A kérdező kommentje:
3 állatorvos van a városban de egyik sem rendel csak 1-2 órát
2013. dec. 5. 21:03
 67/67 anonim ***** válasza:
attól még lehetne felvilágosodás meg evidens tudásuk, de bocs kérdező, nem Te vagy a többi gazdi tehet róla elsősorban, hanem azok a hentesek, akik nem jelzik nektek hogy a parvó elleni oltás létfontosságú, és akkor most nem halnának meg sorra az oltatlan kutyák a környéken. És a házi szaporítók, meg azok a gondatlan gazdák, akiknél rendre összejönnek a váratlan szaporulatok, háztáji keveredések, azok se tudják ezt.
2013. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!