Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azzal fordulok hozzátok, hogy...

Pamacska22 kérdése:

Azzal fordulok hozzátok, hogy a kutyám 3 napja beteg levert gyenge hányt ment a hasa elvittem orvoshoz és kapott is oltásokat és infúziót, másnap megint. Az állapota nem javul ma már véres-nyálkás volt a széklete egyre gyengébb! Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 22:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 A kérdező kommentje:
Az anyagiak ebben az esetben nem érdekelnek!!!!! Ő a kedvencem ha cigire nem sajnálom a pénzt akkor tőle sem fogom kerüljön bár mennyibe a gyógyulása!!!!!!!!!!
2013. dec. 2. 07:02
 32/67 Akiteki ***** válasza:
Akkor sürgősen orvos, kezelés, a kiszáradás ellen infúzió. Nem kapta meg az oltást időben, most gyorsan tenni kell valamit.
2013. dec. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
Szia:)Van valami valtozas?voltatok orvosnal?
2013. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 A kérdező kommentje:
Szia igen voltunk meg kapta a szurikat és az infúziót azóta alszik ez előbb hányt de az valószínű az én hibám mert sok vizet itattam vele, de véres hasmenése nincs az oltás óta. holnap viszem vissz a következő adagért
2013. dec. 2. 15:50
 35/67 A kérdező kommentje:
Bár engem eléggé aggaszt a mozdulatlansága :/ éjjel fel alá járkált nyüszített most meg az oltás óta fekszik a vizet elfogadja. Szerintetek vissza vigyem?
2013. dec. 2. 16:04
 36/67 Akiteki ***** válasza:
Hívd fel az orvost és kérdezd meg. Lehet, hogy a fájdalom miatt fekszik, kimerült.
2013. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
Az en kutyam is fekudt csak,de azert neha maszkalt,meg kicsit futkozott is.Tenyleg hivd fel azert az orvos.De azert javult,ha mar nem kakil vereset:)
2013. dec. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:
ő is járkál igaz kicsit kótyagosan meg hébe hóba magátol is iszik a kajájához is oda ment szaglászta de nem evett
2013. dec. 2. 17:30
 39/67 A kérdező kommentje:
elpusztult :'(
2013. dec. 3. 00:41
 40/67 anonim válasza:

Már félve nyitottam meg a kérdést és ettől a hozzászólásodtól tartottam...:(((


Annyira sajnálom!!!:((((

2013. dec. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!