Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azzal fordulok hozzátok, hogy...

Pamacska22 kérdése:

Azzal fordulok hozzátok, hogy a kutyám 3 napja beteg levert gyenge hányt ment a hasa elvittem orvoshoz és kapott is oltásokat és infúziót, másnap megint. Az állapota nem javul ma már véres-nyálkás volt a széklete egyre gyengébb! Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 22:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:

Neee...

Sajnálom:( Nagyon szurkoltam érte pedig, így neten keresztül is:( Legyél erős!

2013. dec. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 A kérdező kommentje:
a karomban halt meg ő volt a mindenem :'(
2013. dec. 3. 00:52
 43/67 anonim válasza:
Mutatsz róla képet amúgy??://
2013. dec. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 Akiteki ***** válasza:

Nagyon sajnállak!

Tudom, hogy a kutyust ez nem hozza vissza, de a kedves keresztapádnak kiutalnék egy jó alapos ..... (ide képzelj bele minden gonoszságot, amit egyébként moderálnának), mert annyira nem volt képes, hogy beoltassa a kiskutyákat.

2013. dec. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 A kérdező kommentje:
hogy tudok képet felrakni? nem ő tehet róla be volt oltva de erre az oltás nem kötelező sajnos :(
2013. dec. 3. 09:14
 46/67 Akiteki ***** válasza:
Mire nem? Ez tipikus parvo tünet.
2013. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 A kérdező kommentje:
az volt de az ellen nem kötelező az oltás és sajnos nagyon sokan nem is tudják h van ellene
2013. dec. 3. 10:09
 48/67 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos de ha jól emlékszem a kombinált oltásban benne vannak ezek, vagy legalább is kéne lenni olyan oltásnak amiben legalább egyszer benne van a Parvó mert ez egy sűrű betegség a kutyáknál, mint nálunk a bárányhímlő. Érdemes ezeket az oltásokat legalább egyszer beadni még ha nem is rögtön azonnal kicsi korában, pontosan azért hogy ilyenek ne történejenek, persze az oltás sem garancia.

Bocsi ha most nem olvasok vissza de milyen fajta volt, neme, oltásai, sétáltatva volt-e már, panelben vagy házban laktok?


Sajnos ezért ismételgetjük sokat hogy ne szaporítsanak, remélem az a rokonod nem fogja megint kínozni a szukáját csk azért hogy betöltse a hiányt, mert már látom előre, hogy na akkor ő most majd kitol még egy almot mert hát az majd olyan lesz mint a tied volt.


Részvétem.

2013. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 A kérdező kommentje:
nincs benne a kombináltban! Kistermetű keverék kutyus 1 éves volt lány tanyán lakunk de ő házban nevelkedett gyakran volt a szabadban az oltásokat megkapta de erről a betegségről én soha nem hallottam eddig ha tudtam volna akkor ez ellen is beoltatom de még az orvos sem említette h van ilyen. Nem lesz többé kutyám 1 év alatt 2 kutyát veszítettem el az első az én életemért halt meg :(
2013. dec. 3. 15:07
 50/67 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy most nagyon rosszul érzed magad, átérzem a helyzeted, sajnálom ami történt.:( De ne az legyen a megoldás, hogy nem lesz több kutyád! Inkább kezdj el utánaolvasni mindennek, ami velük kapcsolatos, így nem lesz több ilyen helyzet. Sajnos vidéken sok állatorvos nem nagyon ért a kutyákhoz (tisztelet a kivételnek!), ezért is fordulhatott elő az, hogy nem tájékoztatott benneteket az ajánlott oltásokról, és a fiatal kutyáknál sűrűn előforduló betegségekről. Ez az ő hibájuk volt, de ha elkezdesz utánaolvasni, akkor megelőzhetsz minden ilyesmit. Én is volt, hogy ellentmondtam egy állatorvosnak, és ez nem az én hozzáértésem (tök laikus vagyok, de a kutyám viszont érdekel, ezért minden nála kijövő betegségnek utánakérdeztem és olvastam), hanem az adott orvos hozzá nem értése / érdektelensége miatt volt. Szóval válassz egy nagyon jó állatorvost, akár távolabbit is, és ne add fel! Jó gazdinak tűnsz különben:)
2013. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!