Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Kidobtak egy kiskutyát...

Bino kérdése:

S. O. S Kidobtak egy kiskutyát az utcánkban, gazdit keresünk?

Figyelt kérdés

Láttuk, amikor kidobták egy kocsiból, pont a házunk előtt. Kb. 4 hónapos lehet, de nincs semmilyen oltása meg chipje. Kérlek, ha valaki tufja fogadja örökbe!

Hívtunk menhelyet, többet is, de sehol sem veszik be, nem tudom miért. Viszont többen is mondták, hogy annyit tudnak segíteni, hogy elaltatják. Nem viccelek! (mi nem tudjuk befogadni, mert már nem férne el ide)

Aranyos, játékos, térd alattig ér kb.

Linkelek mindjárt képet!



#kép #kiskutya #örökbefogadás #segítsetek kérlek!
2013. dec. 3. 20:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
tedd fel ide is: [link]
2013. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Miért hitegetitek,hogy "tuti találsz gazdit"?


Sajnos ma 2 MILLIÓ gazdikereső kutya van,ebből több ezer kölyök.Az egészen pár napostól a pár hónaposig van minden.Nyilván nem viccből nem veszi be egy menhely sem.


Készülj fel a lehetőségre,hogy nem valószínű,hogy 2 nap alatt találtok gazdát,de nem lehetetlen!

Kérdezz meg minden ismerősödet,facebook-on léteznek csoportok is,ahol lehet osztani ezerrel.

Vannak "Ideiglenes gazdikeresők is" ott is megpróbálhatnád,hátha valaki ideiglenesbe magához veszi,amíg nincs gazdi.Illetve kérdezd meg a schnauzer fajtamentést,mivel snaci keverék,hogy tudnak-e valamit kezdeni vele.


Sok sikert!

2013. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Olyan kis edes, nagyon aranyos kutyus. Remelem, szeretni fogja valaki nagyon. Sajnos kulfoldon elek..es mar egy kutyaval alberletben...
2013. dec. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Hol vannak most az oldalrol az allatvedok?!

Most nem kioktatas kell, hanem tenyleges segitseg...legyszi! Ha otthon laknek, vinnem, de ide nem tudom.(utolso)

2013. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Pedig már ez az oldal volt az utolsó reményem:/
2013. dec. 3. 21:18
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Attól,hogy itt vannak az állatvédők,még senkinek nem lesz több helye meg pénze egy újabb kutyára.

Jó magam is az "állatvédők" közé tartozom,van nálam jelenleg 4 macska (abból csak 1 az enyém),holnap érkezik még 1,én van 3 kutya is,abból szintén csak 1 az enyém.Tehát ne haragudj,hogy nem veszem magamhoz,az összes kidobott állatot,mert arra nincs kapacitásom.Így is a nagy részüket saját zsebből pénzelem.


Úgyhogy a "én vinném,ha..." típusú hozzászólásokkal nem vagyunk előrébb,mert általános tapasztalat szerint,Magyarországon mindenki vinni,de...És mindig van DE,a lényege pedig,hogy a kutyát nem viszi senki.


És ilyenkor nem az állatvédőknek kell nekiesni,hanem elgondolkodni azon,hogy miért ugatunk az ivartalanításról és miért nem kellene 10-20-30-40-50-60 ezres szaporított kutyákat vásárolni.

Akinek nem inge ne vegye magára,de amíg mindenki sötét ebben az országban,addig naponta lesz száz számra ilyen meg ennél durvább eset is.


Kérdező,itt ne megváltást várj,mert arra vár több millió kutya is hazánkban,hanem amiket tanácsokat kaptál,azt fogadd meg,és vedd fel mindenkivel a kapcsolatot,amiket írtak.

Fajtamentők,ideiglenes gazdikeresők,összes ismerősöd,aki szóba jöhet,plakátok,menhelyek.Akkor is ha messzebb van egy menhely,hátha van náluk szabad hely.

2013. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Tudom, nem szép tanács, de ha mást nem, vidd be az Illatosra azzal, hogy Pesten találtad. Ott nagyon hamar szoktak gazdit találni a kölyök és kistestű keverékek, és kötelesek bevenni.
2013. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

16.: Megtettem mindent. 4 különböző oldalon van fent hírdetés, egy fajtamentőnek is írtam. A létező összes ismerősömnek írtam, de kb. mindenkinek van kutyája, akinek meg nincs, az nem kertesházban lakik.

Valóban 6 menhelyet hívtam fel, DE még az illatosúti sem veszi be.

Nem tudok már mit csinálni többet.

Ha valakit érdekel a kutya írjon levelet és megadom a telefonszámomat.

2013. dec. 3. 21:36
 19/27 anonim ***** válasza:
Az Illatos útnak kötelessége bevenni, mivel az egy gyepmesteri telep. Fogod, odaviszed, megmondod, hogy Pesten itt és itt találtad, és beveszik.
2013. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy voltam ott, nem vették be.
2013. dec. 3. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!