Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Kidobtak egy kiskutyát...

Bino kérdése:

S. O. S Kidobtak egy kiskutyát az utcánkban, gazdit keresünk?

Figyelt kérdés

Láttuk, amikor kidobták egy kocsiból, pont a házunk előtt. Kb. 4 hónapos lehet, de nincs semmilyen oltása meg chipje. Kérlek, ha valaki tufja fogadja örökbe!

Hívtunk menhelyet, többet is, de sehol sem veszik be, nem tudom miért. Viszont többen is mondták, hogy annyit tudnak segíteni, hogy elaltatják. Nem viccelek! (mi nem tudjuk befogadni, mert már nem férne el ide)

Aranyos, játékos, térd alattig ér kb.

Linkelek mindjárt képet!



#kép #kiskutya #örökbefogadás #segítsetek kérlek!
2013. dec. 3. 20:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Előbb azt írtad, hívtad. Másrészt meg verd ki a balhét, ha nem veszik be, mert kötelességük (már ha azt mondtad, hogy Pesten találtad.)
2013. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Felhívtam a noét, azok azt mondták hívjam az illatost. Felhívtam, nővéremék elvitték, DE azt mondták, hogy nem veszik be.

Nem tudom, miért nem vették be, de ez egy tény.

Lehet velem veszekedni, de nem látom értelmét.

Köszönöm, aki segíteni próbált.

2013. dec. 3. 22:00
 23/27 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK, SIKERÜLT, LESZ GAZDIJA!

Vannak csodák..:)

2013. dec. 3. 22:08
 24/27 anonim ***** válasza:
máris jelentkezett valaki? :)
2013. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem veszekedésnek írtam, csak leírtam a tényeket, hogy tisztában légy vele. Örülök, hogy lett gazdija:)
2013. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Kérdező: ha elérem a facebookon ilyenkor este, akkor ráírok egy ismerősömre, úgy tudom hogy kutya után nézelődnek. Hátha.:)
2013. dec. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Jah, most látom hogy lesz gazdija. Mondjuk ezt akkor vedd 100%-ra, amikor eljönnek érte és elviszik, nehogy csak ígéret legyen belőle.
2013. dec. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!