Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hányt és szédült,...

A kutyám hányt és szédült, most már abbahagyta, fekszik nyugodtan, teljesen normális. Mi lehetett a baja? Ugye nem mérgezés okozta ezt?

Figyelt kérdés
Sajnos orvoshoz még nem tudom elvinni, meg kell várnom apukámat hogy hazaérjen. Csak nagyon aggódom miatta, hogy esetleg megmérgezték. Nyugtassatok meg kérlek hogy ezt nem mérgezés okozta :( úgy gondolom hogy ha mérgezés lenne akkor még mindig rosszul lenne de ez csak kb 2-3 percig tartott.

2013. dec. 4. 12:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnál is volt már élete során 2 hasonló tünet. Ő is szédelgett pár percig, mondjuk nem hányt, viszont ő bepisilt :(

A doki elmondta, hogy lehet epilepsziás tünet, de az még nem epilepszia. Rohama még soha nem volt, tünetet viszont sok minden kiválthat. Én soha nem jöttem rá, hogy mi okozhatta, bármi is volt... Most 7 éves, először 4 évesen történt ilyen, egyszer pedig tavaly.

Vigyétek el dokihoz, abból nagy baj nem lesz, de valószínűleg semmit nem fog tudni mondani.

És ne aggódj, egyrészt mert azt a kutya megérzi, másrészt szerintem semmi komoly baja nem lesz :)

2013. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

elvittük dokihoz, ő is azt mondta hogy ez valószínűleg epilepszia.

utolsó válaszoló, köszönöm szépen hogy leírtad hogy a te kutyusoddal mi történt, sokat segített hogy megnyugodjak hogy semmi komoly baja nem lesz :) nagyon remélem hogy ennél erősebb tünete nem lesz az én kutyámnak se

2013. dec. 4. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!