Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A "harci kutyák"-ra azt...

A "harci kutyák"-ra azt mondják hogy nagyon magas a fájdalom küszöbük ez később jön elő náluk?

Figyelt kérdés
A nagybátyáméknál lett egy új családtag egy amstaff kutyus és eltűnődtem, mert állítólag nagyon magas a fájdalom küszöbük, de a kölyök már attól nyüsszent ha valaki véletlenül rosszul emeli meg... Ne értsetek félre nem bántja senki csak érdekelne hogy elvileg már kölyökként magas a fájdalom küszöbük vagy csak felnőttként?
2013. dec. 4. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
a bodybuildereknek is nagy a "fájdalomküszöbük", ki tudják nyomni magukat, akár emberi zászlót is tudnak csinálni, de szerinted egy 5 éves kisgyerek képes ezekre? a kutyánál detto ez a szitu
2013. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Ha már megemelik nyüszít???


Szerintem ott gáz van,vagy nem értem,hogy lehet "rosszul" megemelni?

2013. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A harcra szelektált kutyáknál már kölyök korukban nézték, hogy magas legyen a fájdalomküszöbük.

Egy "mezei" (nem harci) amstaffnak lehet akár alacsony is a fájdalomtűrő képessége. Viszont nem ártana egy kivizsgálás, hogy nem valami ízületi/gerinc baj miatt nyüszög-e.

2013. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Nem csak fájdalom miatt nyüszíthet. Lehet, hogy fél, rosszul emelik, vagy valami rossz tapasztalata volt ezzel. Amúgy ha még nagyon fiatal 8 hét alatt, akkor az is lehet, hogy egyszerűen az anyjának jelzi, hogy valami történik vele...
2013. dec. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!