Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az amerikai bulldog fel tudná...

Az amerikai bulldog fel tudná venni a harcot az amerikai staffordshire terrierrel vagy a pitbull terrierrel?

Figyelt kérdés
ez h*lyén hangzik igaz XD, de hát kiváncsi vok rá
2009. nov. 22. 17:07
1 2
 1/16 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

Nem tudom mi értelme ilyen marhaságokat kérdezni...

Egyébként fel tudja venni a horcot velük, miért is ne tudná? A végkimenetel már más kérdés...

2009. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
remélem széttépné mind2-őt, amugy csak kiváncsi vagyok rá, ilyennek születtem, mit tegyek? XD
2009. nov. 22. 17:23
 3/16 anonim ***** válasza:

az amerikai bulldog hiresen nyugodt fajta, amit kifejezetten ajánlanak gyermekek mellé ...

nem harcikutya ...

2009. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
tudom nekem nem kell elmagyarázni, nekem is amerikai bulldogom van, de amugy a harci kutyák közé sorolják
2009. nov. 22. 18:02
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Nincsenek harci kutyák, őrző-védő kutyák vannak. Ha még ezzel sem vagy tisztában alkalmatlan vagy a nevelésére. Ha meg még a hozzáállásodat is hozzávesszük (a remélem széttépné mind2-t dolgot)akkor a véleményem:

AKASZD FEL MAGAD te csóri hülyegyerek!

2009. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
te hát a ku*va anyádAt megb*szom te keselyű, nem értek a kutyákhoz? hmm, mégis szeret a kutyám
2009. nov. 22. 19:08
 7/16 anonim ***** válasza:
ha egyszer egy ilyen harcra kerülne a sor, akkor valószínű a bulldog maradna alul, de ez függ edzettségtől, kortól, egészségi állapottól, de ha minden egyforma, akkor a pit nyerne
2009. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
oks, na végre egy értelmes válasz, és legalább nem azzal törődik hogy minek kérdem
2009. nov. 22. 19:31
 9/16 A kérdező kommentje:
az amerikai bulldog kijön keverék amerikai bulldoggal? (amerikai bulldog, dán dog keverék)
2009. nov. 22. 19:35
 10/16 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Mutass már nekem dán dogot léccci!!!!!!!
2009. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!