Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a yorkshire...

Szerintetek a yorkshire terrier normalis hogy sokat alszik?

Figyelt kérdés
7 hetes es nagyon de nagyon sokat alszik! Szerintetek normalis ez?

2013. dec. 6. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Pici baba.
2013. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hogy került hozzád 7 hetesen?
2013. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hat...kaptam Mikulasra :)) es internetrol rendeltek nekem
2013. dec. 6. 18:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét a kutyushoz!:) És igen, teljesen normális, hogy sokat alszik, mivel nagyon kicsi még, igazából neki még a mamája mellett lenne a helye.
2013. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
7 hetesen még nagyon fiatal, 8 hetesen szabadott volna elhozni(sokat számít), de mostmár mindegy. Hogy érted hogy internetről rendeltétek? El se mentetek megnézni? Ne adj Isten futárral hozták? Vissza térve az alvásra: Teljesen normális, hiszen még nagyon kölyök. Emberi évekbe is kb 2 éves körül van, az ilyen picibaba is még sokat alszik. Hozzájön az is hogy még ki kell pihennie az utazást és a helyváltoztatást. Nekem is nem rég lett egy havanese kiskutyám, 1 hónapja van meg. Ő is eleinte sokat aludt, most kezd már kevesebbet, pl csak akkor alszik szinte ha nem vagyunk itthon meg este, de azért van hogy délutáni séta után is elalszik. Sok sikert a kutyához!
2013. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy normális e, hogy egy 4 hónapos baba sokat alszik. Igen, neki még abból áll az élete, hogy eszik, alszik, játszik egy kicsit, és bekakil/bepisil.

Egyébként tényleg az anyja mellett lenne a helye, nem kellett volna még tőle elválasztani.

2013. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Na, megint valaki akinek foggggggggalma nincs az állattartásról, annyit se tud, hogy a kölyök kutya sokat alszik. GRATULÁLOK HOZZÁ, hozta a Mikulás, na pont az ilyen kutyák kötnek ki már karácsony környékén a menhelyen. Mindegy, úgyis szeretünk az ünnepek alatt is menteni, hisz ez a dolgunk.

7 hetesen meg nem lehetne nálad, TÖRVÉNY írja elő, hogy 8 hetes korig az anyjával KELL maradnia. Nem opció, törvény. Azoknak is grat akiktől kaptad, rád (vagy a szüleidre) sóztak egy olyan szapis kutyát aki ha beteg lesz 100 ezres tételekbe kerül majd. HA kifizetitek, nem pedig megszabadultok tőle gyorsba.

Bocs a stílusért, DE ROHADTUL ELEGEM VAN az ilyen és ehhez hasonló kérdésekből amikből jön 5-6. Mi a francnak járatjuk a szánkat hogy szaporítótól nem veszünk, ott a menhely tele yorkshire mixekkel, ha mégis fizetsz akkor tenyésztő, törzskönyv, 8 hetes kort megvárjuk... Mind-mind falra hányt borsó, és ez baromi elkeserítő.

2013. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
A Mikulás bácsi elfelejtett használati útmutatót adni hozzá?
2013. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem nem hiszek benne de Mikulasra kaptam a szuleimtol!!!
2013. dec. 7. 08:30
 10/11 anonim ***** válasza:
oltásai vannak egyáltalán?
2013. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!