Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elüthetem a kutyát, ha már a...

Elüthetem a kutyát, ha már a gazdája direkt kiengedi az utcára kóborolni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok állatgyilkos! De egyszer rám támadt a kutya, mert idegbeteg valószínűleg, és mikor szóltam a szomszédnak azt mondta, bizonyítsam be, hogy az Ő kutyája harapott meg!

Kennelben tartja, de kiengedi az utcára, hogy sétáltassa meg magát, az meg az egész ház előtti területet magáévá hiszi. Jöttem haza gyalog, mikor rám rohant a morogva ugatva, és beleharapott a kezembe! Rá rugtam egyet, majd visszarohant a házhoz!

Azt mondta erre a szomszéd, hogy bizonyítsam be hogy az Ő kutyája volt!


"Márpedig Ő nem engedi el sosem, láthatom, hogy kennelben van!"


Én meg azt látom az ablakból, hogy késő éjszaka 11 után direkt elengedi. Nagy csaholás, kinézek, kinyitja a kennel ajtaját, majd a kutya reflexből megy ki az utcára!

Ilyen tákolt kerítése van, azon kifér a kutya!


Most bosszút tervezek, fájt a kezem mikor ráharapott!

Arra gondoltam, hogy egyszer majd mikor épp kint fog a kutya portyázni az utcán, "véletlen" arra fele megyek nagyobb sebességgel a kocsimmal, és "véletlen" a kutya elé kerül!

És akkor majd bizonyítsa be, hogy én gázoltam el!

Fog sírni utána?



2013. dec. 6. 18:48
1 2
 11/17 piriiiiii ***** válasza:
100%
Jó tudni, hogy a kérdező normális ember, és jó belátásra lehet téríteni. :)
2013. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Akartam egy cifrát írni, de közben látom, átgondoltad. Mégsem vagy olyan rossz ember.
2013. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Akiteki ***** válasza:
100%
Elmész a sebészetre, megmutatod a kezed, nekik pedig kötelességük bejelentést tenni a területi főállatorvosnál a kutyaharapás miatt. Szépen ki fog szállni hozzá a hatóság, elkérik az oltási könyvet, megfigyelés alá helyezik a kutyát. Máris megbosszultad.
2013. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Még ha egy állat is, arra nem gondolsz hogy Az Állatnak okozol fájdalmat ezzel. Fájdalmai lesznek és iszonyatosan fog szenvedni. És nem hiszem hogy a gazdája sírna érte, mert ha kiengedi akkor nem aggódik érte. Tehát nem szereti. És kétlem hogy állatorvort hívna hozzá. Ezt a gazdájával rendezd le. De az állatot hagyd ki belőle.
2013. dec. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A problémát nem oldaná meg,gondolom állatorvoshoz se vinné,ha beteg lenne,szóval max kivérezne és venne másikat,amivel ugyanezt csinálná.


Plusz ne a kutyát büntesd,azért viselkedik így,mert nem foglalkoznak vele.

Azért ne ölj meg egy érző lényt,meg az ember tönkretette.Nem az ő hibája.


Vedd fel videóra,vagy jelentsd be a jegyzőnél a dolgot,de szerintem az állatvédőknek is szólhatsz,hogy hogy van tartva a kutya és féltek tőle,de bántani nem akarjátok a gazdája meg hülye..

2013. dec. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Biró Borbála válasza:
100%

NEM!

Semelyik kutya sem ilyennek születik,minden a neveltetésen múlik.Nekem is van egy német juhászom,ami,lássuk be,nem egy békés fajta,hanem inkább heves területvédő!

Szépen betanítottam,hogy mit szabad,és mit nem.

Még egyszer mondom,hogy AZ ERŐSZAK NEM OLD MEG SEMMIT!!!

2013. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező te beteg vagy :D:D Am inkább ne a kutyán áll bosszút :) inkább a gazdin innentől tudod mit kell tenni
2013. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!