Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta volna számomra...

Milyen fajta volna számomra ideális? Kritériumok lent!

Figyelt kérdés
Legyen közepes nagy termetű,kerti tartásra,napi kb. 1 óra séta,nem szökős kutyus.Előre is megköszönök minden választ!

2013. dec. 8. 20:11
1 2
 11/19 anonim válasza:
79%
Egy kutyafajta, keress rá, szerintem nagyon jó kutyus. (bocs az offért)
2013. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2013. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Hovarju ***** válasza:
Ma is tanultam valamit :-) Köszönöm
2013. dec. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Akiteki ***** válasza:
Nem FCI fajta, azért nem hallottunk még ilyenről.
2013. dec. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
belga juhász? Nekünk az van, és minden kritériumnak megfelel...bár mondjuk, ha most lenne tervben kutyus, biztos elmennék pl az Illatos útra és kinéznék magamnak egyet:) Vagy van egy rakat menhely, a legtöbbért alig kell valamennyit utazni, minden nagyobb helyen van, plusz sintértelepek...mindig nagyobb a választék, ha így nézed a menhelyeket, semmint beszorítod egy fajta miatti keretbe a választást...a Belga juhászunk 14 éves, meseszép:) van mellette egy 7 éves kis mentett bulldog, nagyon jól megvannak:) amióta a kicsi megvan, és látom mi a különbség, teljesen a menhelyes állatok pártján állok (bár ő nem menhelyes, hanem egy szaporítótól vett mamakutya).
2013. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
menhelyek kölyök gazdikeresői, tele van: [link]
2013. dec. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Szerintem a golden retriver a jó választás nagyon aranyosak és jól hozzánőnek a gazdikhoz ha meglesz a kutya feltétlenül irjál h milyen fajta :)
2013. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
beagle:)
2013. dec. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

van elképzelésed.de szerintem halvány lila fogalmad sincs a kutyák neveléséről,sőt magukról a kutyákról sem. tök mindegy, tényleg tök mindegy ,hogy milyen kutyát választasz ! a legtöbb ember küllem alapján választ , ami persze érthető , de sajnos a legtöbb esetben katasztrófa a vége :)

a kutyád az életed része lehet, vagy egyszerűen egy hangos csengő. a különbség ??? a te hozzáállásod . a számodra ideális kutya ?? azt csak te tudod:) látogass menhelyeket, látogass kutyasulikat, látogass tenyésztőket, keresgélj ,és remélem megtalálod amit szeretnél :) legyél nyitott , legyél nyugodt,és legyél kitartó. :) kellemes ünnepeket :)

2013. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!