Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket válasszuk/válasszam?...

Melyiket válasszuk/válasszam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Majd ha a mostani kutyám elpusztul,akkor helyette gondolkozok egy másik vevésén.A mostani soká fog még elpusztulni remélem,nagyon szeretem.Két kutyafajta közül nem tudok dönteni.Kuvasz,vagy ónémetjuhász?Még lenne egy pumi is.Melyik lenne az ideálisabb tehenek,meg egyéb haszonállatokhoz?Nekem az ónémetjuhász borzalmasan tetszik.Az utcánkba van egy férfi,akinek egy ónémet kanja van.Gyönyörű egy kutya,viszont az ónémetjuhászról semmit se tudok viselkedés szempontjából.A kuvaszról tudok mindent.Tapasztalatot is írhattok az ónémetjuhászról,és indokot is írhattok hogy miért azt kéne,vagy nem azt.

2013. dec. 9. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kuvaszt vennék a helyedben. A németjuhász ma már nagyon felhígult, boldog-boldogtalan szaporítja, nem valószínű hogy azt kapnád amit szeretnél. Egy jó, MEOE által regisztrált tenyésztőtől vett kuvasz sokkal ideálisabb lenne a számodra.
2013. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is első benyomásra a kuvasz volt az ideális.Bátyám meg azt mondta hogy neki az ónémet jön be.Nem tudok dönteni. :(
2013. dec. 9. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Most milyen kutyád van?
2013. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az ónémetből is vannak jó kennelek.


a kuvasznál pedig Juhász József Vértesi-Selmyes kennelét ajánlom, októberben találkoztam vele. utána kimentünk a telekre a kutyákhoz, egyszerűen gyönyörűen. Onix és Lármás belopta magát a szívembe,

2013. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most egy félig vadászkutya keverékem van.Szerencsére nem megy erdőt járni ha elengedem..Tacskó x Jagdterrier keveréke.
2013. dec. 10. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!