Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasetaltatas esobe?

Kutyasetaltatas esobe?

Figyelt kérdés
Olyanok valaszoljanak akik kint tartjak a kutyajukat! Ha be van vezetve a minden napos seta akkor esobe is kimentek? Nem lesz beteg a kutya ha megazik? Vagy ha hazaertek megszaritjatok?
2013. okt. 16. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki kint tartja a kutyáját akkor az ígyis úgyis megázik :D
2013. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ELSŐ, hát nem minden esetben , :D

Mert van kutyaház, vagy valami kis vacok ahova elbújik.

2013. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

És onnan nem jön elő soha :D ott nézi a kis vackában a tv-t közbe nasizik és iszogatja a meleg teáját ? :D és ha bemegy a kis wc-jébe is ha épp a dolgát akarja végezni :D


Amúgy sanszosnak érzem hogy a kint tartottat elírta de megvárom a kérdezőt :D

2013. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapig kint éltek a kutyáim (vagyis kinti-benti), pont tél volt, sajnos volt, hogy ellustultam, és -20 fokban csak 2-3 naponta mentem velük. Ezért jobb nekik a lakás, muszáj menni:)
2013. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Kert ellenére naponta 2-szer sétálunk 99%-ban.

Ha napokig esik az eső, akkor természetesen megyünk sétálni. Csak elindulni nehéz, tapasztalat :D

Ennek ellenére ma még nem voltunk, csak délelőtt a kapu előtt az utcán egy gyors eü-i 5 percre.

Napi kajáját már megkapta :) Estefele el kéne menni legalább egy fél órás körre, de semmi kedvem...kutyám is itt alszik mellettem.

Szóval ha 1-1 napig esik, akkor előfordul, hogy csak napi 1 séta van, vagy akár kihagyunk egy teljes napot. Mivel folyamatos igénybevételnek van kitéve a kutyám, ezt betudjuk mindketten pihi napnak :D

Pl. szombaton egész nap versenyen voltunk, vasárnap reggel 1 órás, este 2 órás séta, hétfőn reggel 1 órás, este 2,5 órás séta volt, tegnap meg kirándultunk erdőben, majd 2 órás városi séta volt...tehát ma tényleg ránk fér a pihenés, kutyám se akar elindulni úgy tűnik...de egy körre elmegyünk majd.


Egyébként Diesel, esőben a kutyám végig a házában alszik...ha már nagyon-nagyon unja magát, akkor esetleg házat őriz.

Délelőtt is azért vittem ki az utcára, mert bent nem igen intézi dolgát, főleg esőben :D

Így is undorral indult el, ösztökélni kellett határozott paranccsal :P

2013. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

panel kutyám van mégis ha egésznap esik az eső akkor csak háromszor megyek le vele pisi kakira... az a három is ugy van hogy kimegyek a lépcsőházból, várok 5 percet, ha nem mozdul az ajtóból akkor vissza fel (nyilván ő tudja mennyire kell pisilnie) ha kell neki akkor is azt csinálja hogy futás olyan részre ahol lehet, elintézi, szimatol egyet kettőt azt futás vissza... :D

ebből nyilván látszik, hogy az én kutyám kifejezetten utálja az esőt...

2013. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

'Olyanok valaszoljanak akik kint tartjak a kutyajukat'

Ja télen kint van mondjuk - 15 fokban, de az esőtől megfázna? Logikus. Amúgy ilyenkor nem viszem mindig sétálni. Nem azért mert lusta vagyok, hanem mert katasztrofális állapotú utak vannak és ilyenkor nem mindig lehet közlekedni, és nincs mindig megfelelő cipőm. De azért általában nem olyan súlyos a helyzet, és viszem őket.

2013. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ilyen szemerkélő esőben még szívesebben is megyek, legalább nem lesz tele a part futókkal meg hülye kutyásokkal. Szárítani nem szoktam őket, a nagyobbiknak eleve el sem jut a víz a bőréig, ő megrázza magát és jól van, a kicsinek meg annyira nincs szőre, hogy pillanatok alatt megszárad magától is. A lakást meg nem féltem, a víz felszárad.
2013. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ma mégsem sétálunk :P

Argos 11 óra óta bent alszik, volt közben labda rágcsálás, pár perces trükközés, simizés és a napi kajája...ki sem akar menni :D Pedig lesz 5-10 perc utcán dolog intézés, ha akarja, ha nem :)

2013. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha csak az eső esik, akkor még esetleg elviszem őket sétálni, de ha hideg van és a szél is fúj, akkor nem. Nem miattuk, mert nekik semmi bajuk se lenne, hanem magam miatt. Ugyanis nem szeretek beteg lenni. Meg aztán ők is jobban járnak, ha kimarad egy-két nap séta, mintha lebetegszem és utána egy hétig nem sétálunk. Régebben fanatikusan mentem bármilyen idő volt, de már nem vagyok ilyen "kemény".
2013. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!