Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerulne Angliába...

Mennyibe kerulne Angliába kihozni egy csivavát magyarországról?

Figyelt kérdés
kutya ára(tenyesztotol) + oltás, útlevél meg minden ilyesmi ..kb mennyibe kerulne?
2013. dec. 10. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pont most vettem egy csivavát, én Belgiumban élek, ide hozom ki magammal. Autóval jövünk, tehát plusz útiköltség a kutyusnak nincsen. 300 euró a kutya és 40 euró a chip és az útlevél neki. Nem tudom, hogy ez az átlagos-e vagy különböző tenyésztőknél más és más, de én ennyiért jutottam hozzá Remélem tudtam segíteni! :)
2013. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első vagyok megint! :) Ha reptet szeretnéd, márpedig valószínű, hogy Angliába úgy szeretnél kijutni, akkor tudd, fapadosok nem szállítanak kisállatot, tehát klm vagy valami hasonló nem fapados járatot kell nézz, előre jó sok idővel szólni kell nekik, mivel a gép utasterében egy állatnál több nem tartózkodhat. Az ő áraikról méret függvényében a légitársaság honlapján tudsz érdeklődni. A kutyusnak az utazó-hordó dobozát is neked kell biztosítanod, a kutya súlyát a dobozzal együtt mérik, ha minden igaz!
2013. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!