Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van, hogy a menhelyek nem...

Van, hogy a menhelyek nem törik magukat azon, hogy gazdát keressenek a kutyáknak, csak a támogatásért üzemeltetnek?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Noéról hallottam ezt a pletykát.

2013. dec. 12. 11:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

17:45-ös! A MÁSA sok "érdekes" dolgot ír ki. Pl kaptunk bejelentést egy németjuciról, aki fél éve nem állt lábra, a saját vizeletében és ürülékében feküdt minden nap. A tulajdonosok ki vannak tömve pénzzel, de mivel valami idióta azt mondta nekik, hogy ez normális az idős németjuciknál, ezért nem csináltak semmit sem. A Mása is reagált a segélykérő posztra, miszerint tudnak róla, ismerik a kutyát, teljesen jó állapotban van, és ez normális.


Hát szerintünk nem, el is hoztuk a kutyát. Max 15 kiló, kilátszik minden bordája, felmarta a bőrét az ürülék és egyértelműen elhanyagolták. Azért nem tettük feljelentést, mert csak úgy adta oda a gazdi a kutyát, h nem jelentjük fel....

2013. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Little Red!

Úristen! AZ nagyon durva! Nagyon szerethette a gazdája azt a kutyát, ha ilyen fajta elhanyagolást, alultáplálást normálisnak tart. Azzal, hogy nektek adta a kutyát szinte beismerte, hogy nem érdekli annak a sorsa!


Valamelyik nap írtam egy üzit a MÁSA-nak, hogy van-e hely még cicának.Ugyanis szerdán este ahogy jöttünk haza a párommal egy vemhes cica hozzánk dörgölődzött, dorombolt. Ápolt,kezes volt, ezért sem értettük mit keres az utcán.Viszont nem hiszem,hogy egy bérházas környéken a gazdija csak úgy kiengedi vemhesen.

Haza hozni nem tudtuk, mivel a párom allergiás az állatszőrre(még ezt meg is tudtuk volna oldani másik szobával), de a szüleinél lakunk, s oda nem akartuk vinni.

A lényeg, hogy írtam a MÁSA-nak, hogy be tudnák e fogadni a cicust, de nem válaszoltak rá semmit facen, igaz nem is jelzi, hogy olvasták volna.

Másnap megnéztem a cicát, de már nyomát sem láttam. Remélem nem lett baja.

2013. dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha válaszolnak is, csak annyi lesz a válasz, h nincs hely. Beoltják meg ivartalanítják, ha TE befogadod....Évek óta ez a válasz.
2013. dec. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A mai nap a Noé-ban is azt bizonyítja, hogy nem akarják gazdához adni a kutyákat :D
2013. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Little Red

Úgy imádkozok mindig, hogy nyerjem meg a lottót, s nyitok egy menhelyet. Bizonyos összegből s annak kamataiból fent tartanám ( 1 milliárdból már lehetne ilyenre költeni).

Nem kellene nekem nagy ház,5 autó stb...nekem nem az jelentené a boldogságot, hanem az, hogy a fenti álmom meg tudjam valósítani!

2013. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!