Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajta illik hozzám?

Milyen kutyafajta illik hozzám?

Figyelt kérdés

Van anyukámmal egy boxerünk de házrészbe költöztünk ahol van egy kicsi kert is, ezért anya megengedte hogy legyen egy saját kutyám.

Feltételek:

Kicsi max 15-20kg

Szobakutya, de még is nem ilyen plázakutya.

Rövid vagy közepessen hosszú szőrű.

Okos ügyes

Lehet hogy inkább keverékkéne?

Mindenképp menhelyről penne fajtamentésektő

12/l



2013. dec. 12. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Inkább azt írd le, hogy mennyit tudnátok vele foglalkozni úgy, hogy a boxer se legyen elhanyagolva?
2013. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mellé még írd le, hogy mennyit tudnál vele foglalkozni, sportolnál-e vele pl, napi hány óra aktív mozgást tudnál biztosítani, van-e a közelben kutyás társaság... ilyesmiket.
2013. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A boxer kan vagy szuka?

Ivaros-e?

Kijön-e más kutyákkal?


A többi kérdést feltették.

2013. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a menhelyen valószínűleg találsz, rengeteg most a kölyök és a fiatal kutyus országszerte...viszont vigyázzatok, hogy nem szempontjából illeszkedjen a boxerrel, az egyiket ivartalaníttassátok akár, és ne hanyagoljátok őt sem el.


a menhely azért is jó, mert óóóóóriási a választék, nézd: www.allatok.info, vagy www.gazditkeresek.hu


ezeken több menhely kínálata van fent:)

2013. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és most én is válaszolok neketek. Hát a boxink ivartalanított szuka nagyon barátságos más kutyákkal. A közelben több kutyás csapat is van. Mivel a boxer nem egy sokat futok kutya ezért ő nem futkorászik sokat de én szeretnék egy mozgékonyabb kutyát is kb napi 3-4 1-1:30 órás séta. + jó sok játék. Én hazajövök tanulok aztán csak a kutyák vannak szóval nem sokat gépezek tévézek meg semmi ilyen. Bocsánat hogy csak pár nappal késöbb válaszolok de beteg voltam.
2013. dec. 14. 21:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben akkor mudit tartanék.

Magyar fajta.

10-15 kg-os

Lakásban is jól lehet tartani, és nem egy plázakuty

Közepesen hosszú, ápolást nem igénylő szőrű

Nagyon okos, értelmes


A Mudi Fajtamentésnél sok szép kutya van.

2013. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tacskot javasonek, ertelmes, konnyen kezelheto kutyak
2013. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Anyával eldöntöttük egy kan ivartalanított mudi vagy pumi les a kiválasztott fajta. Mindenkinek köszönöm a válaszokat :-) Kellemes ünnepeket.
2013. dec. 15. 20:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt öröm olvasni. :)
2013. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!