Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Melyik kutyafajta...

Segítség! Melyik kutyafajta illik hozzám? L/11 TOVÁBB LENT.

Figyelt kérdés
11 éves békéscsabai lány vagyok.A belvárosban,egy ötödik emeleti 3 szobás lakásban élek.Eléggé élénk, barátkozó típus vagyok, amit nem szeretek magamon az az hogy néha nagyon nagyon sokat beszélek.szeretnék egy kiskutyát, csak még azt nem tudom hogy milyet! Segítsetek Kérlek!
2010. febr. 28. 07:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
valami kis ölebet szeretnél ?
2010. febr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
30%

szerintem a Yorki az neked pont jó ( nekem is olyan van és nembántam meg hogy kértem :))



12/L

2010. febr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
52%
Kérdezd meg a Kamillát a Barátok köztből.
2010. febr. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Át kell gondolnod, hogy mennyi időt tudsz a kutyára szánni. Mivel lakásban élsz, ezért napi 3-4-szer le kell vinned. Olvastam, hogy élénk típusú vagy, szóval egy élénkebb kutya lenne a számodra megfelelő. Szerintem egy golden retriever jó választás lenne. Szereti a gyerekeket, barátságos, hűséges, intelligens és odaadó társ. Remélem segítettem! :)
2010. febr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak igen valami olyasmit

2. válaszolónak köszi h komolyan vetted a kérdésemet

3. válaszolónak Ha nem tudsz normálisan írni inkább semmit se írj

2010. febr. 28. 07:46
 6/30 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Vagy ölebet szeretnél?

13/L

2010. febr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk Csivava Yorki vagy Havagnese vagy pomerániai törpe spicc [link] ez a Havagnese, [link] ez a Yorki, [link] és itt a kis gyilkos Csivava :D , [link] ez a pomerániai De az én kedvencemet el is felejtettem a Palota pincsit [link] olyan kis görény pofázmánya van :D de nekem is ilyen van ami ott van a képen az az én kutyim Vacak imádom itt van még pár kép a pekingiről [link] [link]
2010. febr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Iggenn A goldit nagyon szeretem az a kedvenc kutyám de az a baj , h 5 emeleti 3 szobás lakásban lakunk és anya már attól kiakadt h elkezdtünk beszélni róla. De meg fogja engedni én tudom, csak a baj az h ő még nem tudja.
2010. febr. 28. 07:48
 9/30 anonim ***** válasza:

Szüleid mit szólnak hozzá? és a szomszédok?

Mivel jogszabály írja elő, hogy társasházban a szomszédok engedélyét is kérni kell, ha kutyát akarsz tartani.

2010. febr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
első voltam :D
2010. febr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!